MÉRKŐZÉS NEVEZÉSI LAP LETÖLTÉS!

 

 


U8


 

U8 Centerpálya Sorsolás

U8 Éremosztás

U8 Öltözőbeosztás

 


U10


 

U10 Sorsolás Centerpálya

U10 Sorsolás Centerpálya

U10 Soesolás Edzőpálya

U10 Soesolás Edzőpálya

U10 Éremosztás

U10 Éremosztás

U10 Öltözőbeosztás

U10 Öltözőbeosztás

U8 | Őszi Gyermek Jégkorong Fesztivál | 2016U8 | Őszi Gyermek Jégkorong Fesztivál | 2016U8 | Őszi Gyermek Jégkorong Fesztivál | 2016U8 | Őszi Gyermek Jégkorong Fesztivál | 2016U8 | Őszi Gyermek Jégkorong Fesztivál | 2016
SportszervezetCsapatnévU8AU8BU8C
Ajka Sport 2006 Kft.Ajkai Óriások---
Aquaworm Kft.Gödi Betyárok1
Balu-T SEBajai Lurkók---
Csányi HC---
Debreceni HK11
DSC SI Debrecen1
Dunaújvárosi Acél Bikák1
Dunaújvárosi Jégtörők Egyesület---
DVTK Jegesmedvék1
Egerszegi Titánok1
Erzsébeti Spartacus MTKESMTK---
ETT Jégkorong Közhasznú SETáti Tigrisek1
FTC Icehockey Utánpótlás Kft.Ferencvárosi TC1
Gepárd JE11
Győri ETO HCGyőri Nemak ETO HC1
FC HatvanHatvan HC---
HC Kiskőrös---
HK SpartakHK Spartak Subotica1
Ifj. Ocskay Gábor JA12
Jászberényi SEJászberényi Fókák1
Jégkert SEJégkert SE1
Justitia SC---
Kaposvári Sportközpont és SportiskolaKaposvár SI---
Kazincbarcikai Ördögök---
KMH11
Korcsolyázó DSE---
Központi Sport, és Ifjúsági EgyesületKSI1
Lélegzet Gyermek és Ifjúságvédelmi AlapítványHatvani Gigászok1
MAC Budapest JAMAC Budapest111
Magyar Testgyakorlók KöreMTK1
Nenad1
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.Pécsi Skacok---
Pesterzsébeti HC1
Petőfi Tömegsport EgyesületTatabányai Polipok---
Pólus FitnessPólus Pingvinek11
Soproni Jégkorong SE---
Sportország SCSportországi Cápák11
Szabolcsi Jégsport Egyesület---
Szekszárdi JESzekszárdi JE1
Szent István Általános Iskola Hatvan---
Szigeti Bikák1
Szigeti JégakadémiaJégoroszlánok---
Szombathelyi Pingvinek JK---
Tatai Hódok---
Tisza Volán SC---
Tuti Kori---
Újpesti TEUTE111
Vasas SC112
Veszprém Fiatal Sportolóiért KözalapítványVeszprémi Jéglovagok---
White Sharks HC1
Összesen:

 

U10 | Őszi Gyermek Jégkorong Fesztivál | 2016
SportszervezetCsapatnévU10AU10BU10C
Ajka Sport 2006 Kft.Ajkai Óriások2
Aquaworm Kft.Gödi Betyárok---
Balu-T SEBajai Lurkók1
Csányi HC---
Debreceni HK111
Dunaújvárosi Acél Bikák11
Dunaújvárosi Jégtörők Egyesület---
DVTK Jegesmedvék111
Zalaegerszeg Jégsportjáért AlapítványEgerszegi Titánok1
Erzsébeti Spartacus MTKESMTK---
ETT Jégkorong Közhasznú SETáti Tigrisek1
FTC Icehockey Utánpótlás Kft.Ferencvárosi TC11
Gepárd JE111
Győri ETO HCGyőri Nemak ETO HC11
FC HatvanHatvan HC1
HC Kiskőrös---
HK SpartakHK Spartak Subotica11
Ifj. Ocskay Gábor JA112
Jászberényi SEJászberényi Fókák1
Jégkert SEJégkert SE1
Justitia SC---
Kaposvári Sportközpont és SportiskolaKaposvár SI11
Kazincbarcikai Ördögök---
KMH111
Korcsolyázó DSE---
Központi Sport, és Ifjúsági EgyesületKSI11
Lélegzet Gyermek és Ifjúságvédelmi AlapítványHatvani Gigászok1
MAC Budapest JAMAC Budapest111
Magyar Testgyakorlók KöreMTK1
Nenad1
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.Pécsi Skacok---
Pesterzsébeti HC1
Petőfi Tömegsport EgyesületTatabányai Polipok1
Pólus FitnessPólus Pingvinek---
Soproni Jégkorong SE---
Sportország SCSportországi Cápák11
Szabolcsi Jégsport Egyesület---
Szekszárdi JESzekszárdi JE1
Szent István Általános Iskola Hatvan---
Szigeti Bikák1
Szigeti JégakadémiaJégoroszlánok---
Szombathelyi Pingvinek JK1
Tatai Hódok---
Tisza Volán SC1
Tuti Kori---
Újpesti TEUTE22
Vasas SC221
Veszprém Fiatal Sportolóiért KözalapítványVeszprémi Jéglovagok---
White Sharks HC1
Összesen: