Dátum Időpont Rend. Csapat Megj. Ccsap. száma Torna helyszíne SSZ SORS.
OKTÓBER
2016.10.01. 10:30-14:30 Dunaújvárosi AB A 8 Dunaújváros MINI1
2016.10.08. 11:00-15:00 Dunaújvárosi AB C 8 Dunaújváros MINI2
2016.10.08. 08:50-12:50 UTE B 8 Újpest Megyeri út MINI3
2016.10.09. 13:10-17:10 Sportországi Cápák A 8 Újpest Megyeri út MINI4
2016.10.15. 10:00 Győri NEMAK ETO HC B 6 Győr MINI5
2016.10.22. 10:00 Győri NEMAK ETO HC C 6 Győr MINI6
2016.10.29. 09:00 Kiskőrös B 4 Kiskőrös MINI58
2016.10.29. 11:00 FTC C 8 Népliget MINI59
NOVEMBER
2016.11.05. 09:00-13:00 UTE A 8 Újpest MINI60
2016.11.05. 09:00-14:00 KSI B 4 BHG MINI7
2016.11.05. 09:00 Táti Tigrisek C 4 Tát MINI8
2016.11.05. 12:00-15:09 Debrecen C 6 Debrecen MINI61
2016.11.12. 10:00 Ifj. Ocskay Gábor JA A 8 Székesfehérvár MINI62
2016.11.12. 10:00 Tisza Volán SC B 8 Szeged MINI63
2016.11.19. 11:00-15:00 White Sharks A 8 Népliget MINI9
2016.11.19. 10:00 DAB B 8 Dunaújváros MINI84
2016.11.19. 10:00 Jászberényi Fókák B 9 Jászberény MINI11
2016.11.19. 10:00 Táti Tigrisek C 4 Tát MINI85
2016.11.26. 11:30 Vasas SC A 8 Jégpalota MINI64
2016.11.26. 10:00 Bajai Lurkók C 4 Baja MINI12
2016.11.26. 10:00 Kaposvári SI B 5 Kaposvár MINI13
2016.11.26. 09:30 Jégkert SE B 4 Budai Jégpálya Szénatér MINI14
2016.11.26. 09:00 Veszprémi Jéglovagok C 5 Veszprém MINI10
DECEMBER
2016.12.03. 11:30 DVTK Jegesmedvék C 8 Miskolc MINI16
2016.12.03. 10:00 Egerszegi Titánok B 8 Zalaegerszeg MINI65
2016.12.03. 09:00 KSI C 4 BHG MINI15
2016.12.03. 09:00 Ajkai Óriások C 5 Ajka MINI17
2016.12.04. 12:25 KMH C 8 Tüskesátor MINI87
2016.12.10. 09:00-13:00 FC Hatvan C 5 Hatvan MINI88
2016.12.17. 10:00 HC Kiskőrös B 4 Kiskőrös MINI89
2016.12.17. 10:00 Táti Tigrisek C 4 Tát MINI20
2016.12.24. SZENTESTE
2016.12.29. 11:45-14:45 MJSZ A 6 Városliget MINI86
2016.12.31. SZILVESZTER
JANUÁR
2017.01.07. 10:40-14:00 MAC A 8 Kisstadion MINI22
2017.01.07. 10:00 Ajkai Óriások C 5 Ajka MINI23
2017.01.07. 09:00 Jégoroszlánok C 4 Szigetszentmiklós MINI67
2017.01.07. 10:00 PTSE Tatabányai Polipok C 8 Tatabánya MINI25
2017.01.14. 12:30 Pesterzsébeti HC B 8 Pesterzsébet MINI69
2017.01.14. 10:00 Szekszárdi JE C 4 Szekszárd MINI27
2017.01.14. 10:00 Kazincbarcikai Ördögök SE C 6 Kazincbarcika MINI28
2017.01.21. MAGYAR JÉGKORONG NAPJA Városligeti Műjégpálya
2017.01.22. 12:20 HK Spartak B+C 6 Subotica MINI31
2017.01.28. 10:00-14:00 White Sharks B 4 Kőbánya MINI32
2017.01.29. 9:00 Szigeti Bikák B 5 Szigetszentmiklós MINI30
FEBRUÁR
2017.02.04. 11:45 Debreceni HK A 6 Debrecen MINI72
2017.02.04. 09:30 Jégkert SE B 4 Budai Jégpálya Szénatér MINI37
2017.02.04. 09:00 KSI B 4 BHG MINI35B
2017.02.04. 09:00 Veszprémi Jéglovagok B 5 Veszprém MINI18
2017.02.04. 13:30 KSI C 4 BHG MINI35C
2017.02.04. 09:00 Jégoroszlánok C 4 Szigetszentmiklós MINI73
2017.02.04. ELMARAD! Ajkai Óriások C 5 Ajka MINI36
2017.02.11. 13:00 KMH A 8 Tüskesátor MINI91
2017.02.11. 11:30 FTC B 8 Népliget MINI38
2017.02.11. 10:00 Szabolcsi JE C 8 Nyíregyháza MINI39
2017.02.11. 10:00 FC Hatvan C 4 Hatvan MINI40
2017.02.11. 09:00 Szombathelyi Pingvinek C 6 v. 8 Szombathely MINI41
2017.02.11. 10:00 Szekszárdi JE C 4 Szekszárd MINI19
2017.02.18. 10:00 White Sharks B 4 Kőbánya MINI42
2017.02.18. 09:00 Veszprémi Jéglovagok B 4 Veszprém MINI43
2017.02.18. 09:00 PTSE Tatabányai Polipok C 8 Tatabánya MINI44
2017.02.18. 10:00 Baja C 4 Baja MINI26
2017.02.25. 12:00 KMH A 8 Tüskesátor MINI92SORSOLÁS
Résztvevők: UTE (2), HK Spartak Subotica
2017.02.25. 11:45 Debreceni HK B 8 Debrecen MINI74SORSOLÁS
2017.02.25. 09:00 Veszprémi Jéglovagok C 4 Veszprém MINI29SORSOLÁS
2017.02.25. 09:00 Hatvani Gigászok C 4 Hatvan MINI46SORSOLÁS
2017.02.25. 12:00 Gödi Betyárok C 4 Pólus Center MINI75SORSOLÁS
2017.02.25. ELMARAD! Soproni Jégtörők C 4 Sopron MINI76
2017.02.25. 09:00 Budakalászi Vidrák C 4 Budakalász MINI93SORSOLÁS
Résztvevők: Budakalászi Vidrák, ESMTK Justitia SC, Pesterzsébeti Farkasok, White Sharks
MÁRCIUS
2017.03.04. 10:00 UTE A 8 Újpest MINI47 SORSOLÁS
Résztvevők: UTE (2), KMH, MAC, DVTK Jegesmedvék, Vasas SC
2017.03.04. 11:30 Vasas SC B 8 Jégpalota MINI77 SORSOLÁS
Résztvevők: Vasas SC, UTE, HC Kiskőrös, DVTK Jegesmedvék, Jégkert SE, Gepárd JE, Tisza Volán SC
2017.03.04. 10:00 Jászberényi SE B 8 Jászberény MINI94 SORSOLÁS
Résztvevők: Jászberényi SE, Győri NEMAK ETO HC, Hatvani Gigászok, FC Hatvan
2017.03.04. 10:00 Soproni Jégtörők C 4 Sopron MINI76 SORSOLÁS
Résztvevők: Soproni Jégtörők, Győri NEMAK ETO HC, Egerszegi Titánok
2017.03.04. 12:00 MTK C 8 Pesterzsébet MINI78 SORSOLÁS
Résztvevők: MTK, Sportországi Cápák, Szigeti Bikák, KMH, Szekszárdi JE, ESMTK Justitia SC, Gödi Betyárok, KSI
2017.03.04. 09:00 Ajkai Óriások C 5 Ajka MINI48 SORSOLÁS
Résztvevők: Ajkai Óriások (2), Szombathelyi Pingvinek, Veszprémi Jéglovagok
2016.03.11. ELMARAD Győri NEMAK ETO HC A 6 Győr MINI80
Résztvevők: Győri NEMAK ETO HC, MAC Budapest
2016.03.11. 12:00 Ifj. Ocskay Gábor JA B 6 Székesfehérvár MINI95 SORSOLÁS
Résztvevők: IOGJA (2), HK Spartak Subotica, FC Hatvan, Veszprémi Jéglovagok, Táti Tigrisek 0 0 0 0 0 0
2017.03.11. 10:00 UTE B 8 Újpest MINI49 SORSOLÁS
Résztvevők: UTE (2), HC Kiskőrös, Bajai Lurkók, White Sharks HC, Egerszegi Titánok, DAB, Vasas SC
2017.03.11. 13:00 DVTK Jegesmedvék B 6 Miskolc MINI24 SORSOLÁS
Résztvevők: DVTK Jegesmedvék (2), Debreceni HK (2)
2017.03.11. 11:30 Vasas SC C 8 Jégpalota MINI79 SORSOLÁS
Résztvevők: Vasas SC, Szigeti Bikák, Gödi Betyárok, Ajkai Óriások, MTK, Sportországi Cápák, Kazincbarcikai Ördögök, Pécsi Skacok
2017.03.12. 12:30 Vasas SC A+B 4-4 Jégpalota MINI96 SORSOLÁS
Résztvevők: A - Vasas SC, UTE, Győri NEMAK ETO HC, HC Kiskőrös ; B - Vasas SC, MAC, KSI, FTC
2017.03.18. 11:45 DVTK Jegesmedvék A 6 Miskolc MINI34 SORSOLÁS
Résztvevők: DVTK Jegesmedvék (2), KMH, Vasas SC (2)
2017.03.18. 10:00 HC Kiskőrös B 6 Kiskőrös MINI81 ÚJ SORSOLÁS
Résztvevők: HC Kiskőrös, Balu-T, DAB, Veszprémi Jéglovagok, Szigeti Bikák, FTC
2017.03.18. ELMARAD Vasas SC B 8 Jégpalota MINI82
Résztvevők: Vasas SC, UTE, ESMTK Justitia SC, Szigeti Bikák, Győri NEMAK ETO HC, Jégkert SE, FTC, Jászberény Résztvevők: Vasas SC, UTE (2), ESMTK Justitia SC, Szigeti Bikák, Győri NEMAK ETO HC, Jégkert SE Résztvevők: Vasas SC, UTE (2), ESMTK Justitia SC, Szigeti Bikák, Győri NEMAK ETO HC, Jégkert SE Résztvevők: Vasas SC, UTE (2), ESMTK Justitia SC, Szigeti Bikák, Győri NEMAK ETO HC, Jégkert SE Résztvevők: Vasas SC, UTE (2), ESMTK Justitia SC, Szigeti Bikák, Győri NEMAK ETO HC, Jégkert SE Résztvevők: Vasas SC, UTE (2), ESMTK Justitia SC, Szigeti Bikák, Győri NEMAK ETO HC, Jégkert SE
2017.03.18. 10:00 Ifj. Ocskay Gábor JA C 6 Székesfehérvár MINI97 SORSOLÁS
Résztvevők: IOGJA (2), Táti Tigrisek, Gepárd JE, Budakalászi Vidrák, Jégoroszlánok 0 0 0 0 0 0
2017.03.25. 09:00 Nyugati Eszkimók C 5 Ajka MINI36 SORSOLÁS
Résztvevők: Nyugati Eszkimók, DAB, Ajkai Óriások, Soproni Jégtörők, FTC
2017.03.25. 9:00 Sportországi Cápák B 8 Újpest MINI50 SORSOLÁS
Résztvevők: Sportországi Cápák, Táti Tigrisek, KSI, KMH, FTC, Gepárd JE, MAC, Vasas SC
2017.03.25. 10:00 Egerszegi Titánok B 8 Zalaegerszeg MINI68 SORSOLÁS
Résztvevők: Egerszegi Titánok, White Sharks HC, Kaposvári SI, Szigeti Bikák, Szombathelyi Pingvinek, Pécsi Skacok 0 0 0 0 0 0
2017.03.25. 13:00 Kazincbrcikai Ördögök C 4 Sátoraljaújhely MINI45 SORSOLÁS
Résztvevők: Kazincbarcikai Ördögök, Szabolcsi Sólymok, DVTK Jegesmedvék (2) 0 0 0 0 0 0
ÁPRILIS
2017.04.01. 11:00-15:00 Gepárd JE B 8 Óbuda MINI83 SORSOLÁS
Résztvevők: Gepárd JE, Justitia SC, MAC, White Sharks, Ajkai Óriások, HC Kiskőrös, KSI
2017.04.01. 9:30 Jégkert SE B 4 Budai Jégpálya Szénatér MINI52 ÚJ SORSOLÁS
Résztvevők: Jégkert SE, UTE, Szigeti Bikák, FC Hatvan
2017.04.01. 11:00 KMH C 8 Tüskesátor MINI82 ÚJ SORSOLÁS
Résztvevők: KMH (2), Jégoroszlánok, Tatai Hódok, FTC, Táti Tigrisek, Jászberényi SE, MAC
2017.04.08. 11:00-15:00 Gepárd JE A 8 Óbuda MINI54 SORSOLÁS
Résztvevők: Gepárd JE, HK Spartak, HC Kiskőrös, Hatvan Girls, Tatai Hódok
2017.04.08. 12:00-16:00 Gödi Betyárok C 4 Pólus Center MINI53 ÚJ SORSOLÁS
Résztvevők: Gödi Betyárok, Szekszárdi JE, Szabolcsi Sólymok
2017.04.15. HÚSVÉT HÉTVÉGE
2017.04.22. 11:00-15:00 Gepárd JE (2) C 8 Óbuda MINI55 SORSOLÁS
Résztvevők: Gepárd JE (2), Nyugati Eszkimók, Zempléni Hiúzok, Táti Tigrisek, Kazincbarcikai Ördögök, Tatabányai Polipok, Tatai Hódok
2017.04.22. 12:00 Justitia SC C 8 Pesterzsébet MINI56 SORSOLÁS
Résztvevők: Justitia SC (2), MTK, DHK, Hatvani Gigászok, FC Hatvan, Szabolcsi Sólymok, Szigeti Bikák
2017.04.22. 11:00 KMH C NŐI 4 Tüskesátor MINI21 SORSOLÁS
Résztvevők: KMH Girs, MAC Girls, Hatvan Girls, Angels NJSE
2017.05.13. 10:30 MAC B+C 4-4 Kisstadion MINI57 B SORSOLÁS
C SORSOLÁS
B: MAC, Hatvan Girls, Jégoroszlánok, Budakalászi Vidrák, KSI C: MAC, Csabai Farkasok, Gepárd JE, KSI
2017.05.27. 15:30-18:30 Kazincbarcikai Ördögök C 6 Gepárd Jégcsarnok MINI98 SORSOLÁS