Dunaújvárosi Acélbikák | 2016. 10. 01. | U10 "A" | sorszám: mini1
Helyszín: Dunaújváros Csapatok száma: 8 Idő: 10:30-14:30 Torna típusa: U10 A
1: Dunaújvárosi Acélbikák 2: UTE A1 3: UTE A2 4: KMH A
5: White Sharks HC A 6: Vasas SC A1 7: Vasas SC A2 8: Sportország SC
Frissítve: 2016.09.26. 15:00 SORSOLÁS!


Sportországi Cápák | 2016. 10. 09. | U10 "A" | sorszám: mini4
Helyszín: Újpesti Jégcsarnok Megyeri út Csapatok száma: 8 Idő: 13:10-17:10 Torna típusa: U10 A
1: Sportországi Cápák 2: UTE A1 3: UTE A2 4: KMH
5: Vasas SC A1 6: Vasas SC A2 7: White Sharks HC 8: Vasas SC B1
VÉGLEGESÍTVE: 2016. 10. 03. 20:00 SORSOLÁS!


UTE | 2016. 10. 08. | U10 "B" | sorszám: mini3
Helyszín: Újpest Csapatok száma: 8 Idő: 8:50-12:50 Torna típusa: U10 B
1: UTE B1 2: UTE B2 3: KMH 4: KSI
5: FTC 6: HK Spartak Subotica 7: Hatvani Gigászok 8: Sportország SC
VÉGLEGESÍTVE: 2016. 10. 03. 19:00 SORSOLÁS!


Dunaújvárosi Acélbikák | 2016. 10. 08. | U10 "C" | sorszám: mini2
Helyszín: Dunaújváros Csapatok száma: 8 Idő: 11:00-15:00 Torna típusa: U10 C
1: Dunaújvárosi Acélbikák 2: KMH (LEMONDTA) 3: Szekszárdi JE 4: Vasas SC
5: Tisza Volán 6: ESMTK 7: Táti Tigrisek 8: Bajai Lurkók
VÉGLEGESÍTVE: 2016. 10. 07. 22:00 SORSOLÁS!


Győri NEMAK ETO HC | 2016. 10. 15. | U10 "B" | sorszám: MINI5
Helyszín: Győr Csapatok száma: 6 Idő: 10:00 Torna típusa: U10 B
1: Győri NEMAK ETO HC 2: UTE 3: KMH 4: Vasas SC
5: Ifj. Ocskay Gábor JA B2 6: Kaposvár SI 7: Ifj. Ocskay Gábor JA 8: Táti Tigrisek
VÉGLEGESÍTVE: 2016. 10. 13. 10:00 ÚJ SORSOLÁS!


Győri NEMAK ETO HC | 2016. 10. 22. | U10 "C" | sorszám: MINI6
Helyszín: Győr Csapatok száma: 6 Idő: 10:00 Torna típusa: U10 C
1: Győri NEMAK ETO HC 2: KMH 3: Vasas SC 4: Ifj. Ocskay Gábor JA
5: Dunaújvárosi Acélbikák 6: Nyugati Eszkimók
Frissítve: 2016. 10. 17. 15:00 SORSOLÁS
A KMH csapata a tornát lemondta.


HC Kiskőrös | 2016. 10. 29. | U10 "B" | sorszám: MINI58
Helyszín: Kiskőrös Csapatok száma: 6 Idő: 09:00 Torna típusa: U10 B
1: HC Kiskőrös 2: HK Spartak 3: Hatvani Gigászok 4: Girls Serbia*
5: KMH 6: HK Partizan*
VÉGLEGESÍTVE: 2016.10.25. 17:30 ÚJ SORSOLÁS
*A Girls Serbia és a HK Partizan csapata az MJSZ versenyrendszerén kívül indul!


FTC | 2016. 10. 29. | U10 "C" | sorszám: MINI59
Helyszín: Népliget Csapatok száma: 8 Idő: 11:00 Torna típusa: U10 C
1: FTC 2: KMH 3: MAC 4: Sportországi Cápák
5: Gödi Betyárok 6: Vasas SC 7: ESMTK 8: Szigeti Bikák
VÉGLEGESÍTVE: 2016.10.18. 09:00 SORSOLÁS


UTE | 2016. 11. 05. | U10 "A" | sorszám: MINI60
Helyszín: Újpest Csapatok száma: 8 Idő: 09:00-13:00 Torna típusa: U10 A
1: UTE A1 2: MAC 3: DAB 4: Vasas SC 1
5: UTE A2 6: Vasas SC 2 7: DVTK Jegesmedvék 8: Gepárd JE
VÉGLEGESÍTVE: 2016.11.01. 10:00 SORSOLÁS


KSI | 2016. 11. 05. | U10 "B" | sorszám: MINI7
Helyszín: BHG Csapatok száma: 4 Idő: 9:00-13:00 Torna típusa: U10 B
1: KSI 2: MAC 3: Kaposvár SI 4: UTE
VÉGLEGESÍTVE: 2016.11.01. 10:30 SORSOLÁS


DHK | 2016. 11. 05. | U10 "C" | sorszám: MINI61
Helyszín: Debrecen Csapatok száma: 6 Idő: 12:00 Torna típusa: U10 C
1: Debreceni HK 2: Justitia SC 3: Gepárd JE C1 4: DVTK
5: Gepárd JE C2 6: FTC
VÉGLEGESÍTVE: 2016.11.01. 10:00 SORSOLÁS


Táti Tigrisek | 2016. 11. 05. | U10 "C" | sorszám: MINI8
Helyszín: Tát Csapatok száma: 4 Idő: 10:00 Torna típusa: U10 C
1: Táti Tigrisek 2: MTK 3: Tisza Volán SC 4: Sportország SC
VÉGLEGESÍTVE: 2016.11.01. 10:30 SORSOLÁS


Ifj. Ocskay Gábor JA | 2016. 11. 12. | U10 "A" | sorszám: MINI62
Helyszín: Székesfehérvár Csapatok száma: 8 Idő: 10:00 Torna típusa: U10 A
1: Ifj. Ocskay Gábor JA 2: UTE 3: KMH 4: Vasas SC
5: 6: 7: 8:
VÉGLEGESÍTVE: 2016.11.09. 18:30 SORSOLÁS


Tisza Volán SC | 2016. 11. 12. | U10 "B" | sorszám: MINI63
Helyszín: Szeged Csapatok száma: 8 Idő: 10:00-14:00 Torna típusa: U10 B
1: Tisza Volán SC 2: HK Spartak 3: FTC 4: Óbudai Gepárdok
5: Vasas SC 6: DHK 7: Szigeti Bikák 8: HC Kiskőrös
VÉGLEGESÍTVE: 2016.11.07. 19:30 SORSOLÁS


White Sharks | 2016. 11. 19. | U10 "A" | sorszám: MINI9
Helyszín: Népliget Csapatok száma: 8 Idő: 11:00-15:00 Torna típusa: U10 A
1: White Sharks 2: UTE A1 3: KMH 4: DHK
5: UTE A2 6: Vasas SC 7: MAC 8: Sportország SC
VÉGLEGESÍTVE: 2016.11.15. 21:50 SORSOLÁS


Dunaújváros | 2016. 11. 19. | U10 "B" | sorszám: MINI84
Helyszín: Dunaújváros Csapatok száma: 8 Idő: 10:00 Torna típusa: U10 B
1: DAB 2: KMH 3: Vasas SC B1 4: Vasas SC B2
5: White Sharks 6: Szekszárdi JE 7: HK Spartak Subotica 8: Girls Serbia
VÉGLEGESÍTVE: 2016.11.15. 22:00 SORSOLÁS
A Girls Serbia csapata az MJSZ versenyrendszerén kívül vesz részt a tornán.


Jászberény | 2016. 11. 19. | U10 "B" | sorszám: MINI11
Helyszín: Jászberény Csapatok száma: 8 Idő: 10:00 Torna típusa: U10 B
1: Jászberényi SE 2: UTE 3: MAC 4: Hatvani Gigászok
5: KSI 6: Gepárd JE 7: DHK 8: DVTK Jegesmedvék
9: FC Hatvan
VÉGLEGESÍTVE: 2016.11.15. 22:40 SORSOLÁS


Táti Tigrisek | 2016. 11. 19. | U10 "C" | sorszám: MINI85
Helyszín: Tát Csapatok száma: 4 Idő: 10:00 Torna típusa: U10 C
1: Táti Tigrisek 2: Pesterzsébeti Farkasok 3: PTSE Tatabányai Polipok 4: FTC
VÉGLEGESÍTVE: 2016.11.15. 22:05 SORSOLÁS


Vasas SC | 2016. 11. 26. | U10 "A" | sorszám: MINI64
Helyszín: Jégpalota Csapatok száma: 8 Idő: 11:30 Torna típusa: U10 A
1: Vasas SC A1 2: UTE A1 3: KMH 4: Sportország SC
5: Vasas SC A2 6: UTE A2 7: Debreceni HK 8: DVTK Jegesmedvék
VÉGLEGESÍTVE: 2016.11.23. 10:30 SORSOLÁS


Bajai Lurkók | 2016. 11. 26. | U10 "C" | sorszám: MINI12
Helyszín: Baja Csapatok száma: 4 Idő: 10:00 Torna típusa: U10 C
1: Bajai Lurkók 2: Szekszárdi JE 3: Pécsi Skacok 4: Dunaújvárosi Acélbikák
VÉGLEGESÍTVE: 2016.11.21. 18:35 SORSOLÁS


Kaposvári SI | 2016. 11. 26. | U10 "B" | sorszám: MINI13
Helyszín: Kaposvár Csapatok száma: 5 Idő: 10:00 Torna típusa: U10 B
1: Kaposvári SI 2: Egerszegi Titánok 3: FTC 4: Győri NEMAK ETO HC
5: Szigeti Bikák
VÉGLEGESÍTVE: 2016.11.22. 11:00 SORSOLÁS


Jégkert SE | 2016. 11. 26. | U10 "B" | sorszám: MINI14
Helyszín: Budai Jégpálya Csapatok száma: 4 Idő: 09:30 Torna típusa: U10 B
1: Jégkert SE 2: KMH 3: UTE 4: Gepárd JE
VÉGLEGESÍTVE: 2016.11.21. 18:45 SORSOLÁS


Veszprémi Jéglovagok | 2016. 11. 26. | U10 "C" | sorszám: MINI10
Helyszín: Veszprém Csapatok száma: 5 Idő: 09:00 Torna típusa: U10 C
1: Veszprémi Jéglovagok 2: Nyugati Eszkimók 3: PTSE Tatabányai Polipok 4: Szombathelyi Pingvinek
5: Ifj. Ocskay Gábor JA
VÉGLEGESÍTVE: 2016.11.22. 22:30 SORSOLÁS


Egerszegi Titánok | 2016. 12. 03. | U10 "B" | sorszám: MINI65
Helyszín: Zalaegerszeg Csapatok száma: 4 Idő: 10:00 Torna típusa: U10 B
1: Egerszegi Titánok 2: White Sharks 3: Kaposvár SI 4: Szombathelyi Pingvinek
VÉGLEGESÍTVE: 2016.11.28. 18:00 SORSOLÁS


DVTK Jegesmedvék | 2016. 12. 03. | U10 "C" | sorszám: MINI16
Helyszín: Miskolc Csapatok száma: 8 Idő: 11:30 Torna típusa: U10 C
1: DVTK Jegesmedvék C1 2: DHK C1 3: Vasas SC C1 4: Hatvani Gigászok
5: DVTK Jegesmedvék C2 6: DHK C2 7: Vasas SC C2 8: Hatvan HC
VÉGLEGESÍTVE: 2016.11.28. 17:30 SORSOLÁS


KSI | 2016. 12. 03. | U10 "C" | sorszám: MINI15
Helyszín: BHG Csapatok száma: 4 Idő: 09:00-14:00 Torna típusa: U10 C
1: KSI 2: Tatabányai Polipok 3: MAC 4: ESMTK
VÉGLEGESÍTVE: 2016.11.28. 21:45 SORSOLÁS


Ajkai Óriások | 2016. 12. 03. | U10 "C" | sorszám: MINI17
Helyszín: Ajka Csapatok száma: 5 Idő: 9:00 Torna típusa: U10 C
1: Ajkai Óriások C1 2: Nyugati Eszkimók 3: Jégoroszlánok 4: Gepárd JE
5: Ajkai Óriások C2
VÉGLEGESÍTVE: 2016.11.28. 18:00 SORSOLÁS


KMH | 2016. 12. 04. | U10 "C" | MINI87
Helyszín: Tüskesátor Csapatok száma: 8 Idő: 12:25 Torna típusa: U10 C
1: KMH C1 2: MTK 3: FTC 4: Gepárd JE C1
5: KMH C2 6: Táti Tigrisek 7: Tisza Volán SC 8: Gepárd JE C2
VÉGLEGESÍTVE: 2016.11.29. 22:15 SORSOLÁS


FC Hatvan | 2016. 12. 10. | U10 "C" | MINI88
Helyszín: Hatvan Csapatok száma: 4 Idő: 09:00-13:00 Torna típusa: U10 C
1: FC Hatvan 2: Hatvani Gigászok 3: DHK C1 4: DHK C2
VÉGLEGESÍTVE: 2016.12.06. 14:15 SORSOLÁS


Szekszárdi JE | 2016. 12. 10. | U10 "C" | MINI19
A TORNA JÉGHIÁNY MIATT ELMARAD! A TORNA JÉGHIÁNY MIATT ELMARAD! A TORNA JÉGHIÁNY MIATT ELMARAD! A TORNA JÉGHIÁNY MIATT ELMARAD!
Helyszín: Szekszárd Csapatok száma: 4 Idő: Torna típusa: U10 C
1: Szekszárdi JE 2: 3: 4:
Frissítve: -


HC Kiskőrös | 2016. 12. 17. | U10 "B" | MINI89
Helyszín: Kiskőrös Csapatok száma: 4 Idő: 10:00 Torna típusa: U10 B
1: HC Kiskőrös 2: FC Hatvan 3: HK Spartak Subotica 4: DAB
VÉGLEGESÍTVE: 2016.12.11. 11:45 SORSOLÁS


Táti Tigrisek | 2016. 12. 17. | U10 "C" | MINI20
Helyszín: Tát Csapatok száma: 4 Idő: 10:00 Torna típusa: U10 C
1: Táti Tigrisek 2: Tatabányai Polipok 3: ESMTK Justitia C1 4: ESMTK Justitia C2
VÉGLEGESÍTVE: 2016.12.11. 12:00 SORSOLÁS


Winter Classic | 2016. 12. 29. | U10 "A" | MINI86
11:45-14:45
1: Ifj. Ocskay Gábor JA 2: Vasas SC 3: MAC Budapest 4: UTE
5: DVTK Jegesmedvék 6: FTC 7: Csíkszentimre
VÉGLEGESÍTVE: 2016.12.04. 22:00 SORSOLÁS


MAC | 2017. 01. 07. | U10 "A" | MINI22
Helyszín: Kisstadion Csapatok száma: 8 Idő: 10:40-14:00 Torna típusa: U10 C
1: MAC A1 2: UTE A1 3: Sportország SC 4: KMH
5: MAC A2 6: UTE A2 7: White Sharks 8: Vasas SC
VÉGLEGESÍTVE: 2017.01.03. 21:38 SORSOLÁS


Ajkai Óriások | 2017. 01. 07. | U10 "C" | MINI23
Helyszín: Ajka Csapatok száma: 5 Idő: 10:00 Torna típusa: U10 C
1: Ajkai Óriások 2: Nyugati Eszkimók 3: Tisza Volán SC 4: Ifj. Ocskay Gábor JA C1
5: Ifj. Ocskay Gábor JA C2
VÉGLEGESÍTVE: 2017.01.03. 21:50 SORSOLÁS


Jégoroszlánok | 2017. 01. 07. | U10 "C" | MINI67
Helyszín: Szigetszentmiklós Csapatok száma: 4 Idő: 09:00 Torna típusa: U10 C
1: Jégoroszlánok 2: Szigeti Bikák 3: KMH 4: FTC
VÉGLEGESÍTVE: 2017.01.03. 22:15 SORSOLÁS


PTSE Tatabányai Polipok | 2017. 01. 07. | U10 "C" | MINI25
Helyszín: Tatabánya Csapatok száma: 8 Idő: 10:00 Torna típusa: U10 C
1: Tatabányai Polipok 2: Hatvan HC 3: Győri Nemak ETO HC C1 4: Hatvan Girls*
5: Hatvani Gigászok 6: Táti Tigrisek 7: Győri NEMAK ETO HC C2
VÉGLEGESÍTVE: 2017.01.03. 22:00 SORSOLÁS
*A Hatvan Girls Csapata versenyrendszeren kívül indul!


Pesterzsébeti Farkasok | 2017. 01. 14. | U10 "B" | MINI69
Helyszín: Pesterzsébet Csapatok száma: 8 Idő: 12:30 Torna típusa: U10 B
1: Pesterzsébeti Farkasok 2: Vasas SC B1 3: UTE 4: Sportország SC
5: KMH 6: Vasas SC B2 7: Kaposvár SI 8: Zalai Titánok
Frissítve: -


Szekszárdi JE | 2017. 01. 14. | U10 "C" | MINI27
Helyszín: Szekszárd Csapatok száma: 4 Idő: 10:00 Torna típusa: U10 C
1: Szekszárdi JE 2: Gepárd JE 3: Bajai Lurkók 4: Veszprémi Jéglovagok
5: Pécsi Skacok
Frissítve:


Kazincbarcikai Ördögök | 2017. 01. 14. | U10 "C" | MINI28
Helyszín: Kazincbarcika Csapatok száma: 6 Idő: 10:00 Torna típusa: U10 C
1: Kazincbarcikai Ördögök 2: MAC C1 3: DHK C1 4: DVTK
5: MAC C2 6: DHK C2
Frissítve:


HK Spartak Subotica | 2017. 01. 22. | U10 "B" | MINI31
Helyszín: Subotica Csapatok száma: 6 Idő: 12:20 Torna típusa: U10 B
1: HK Spartak Subotica 2: HC Kiskőrös 3: Hatvan Girls 4: FC Hatvan
5: Gepárd JE 6: Girls Serbia
VÉGLEGESÍTVE: 2017.01.18. 10:45 SORSOLÁS


White Sharks | 2017. 01. 28. | U10 "B" | MINI32
Helyszín: Kőbánya Csapatok száma: 4 Idő: 10:00 Torna típusa: U10 B
1: White Sharks 2: UTE 3: Jégkert SE 4: FTC
VÉGLEGESÍTVE: 2017.01.24. 20:45 SORSOLÁS


Szigeti Bikák | 2017. 01. 29. | U10 "B" | MINI30
Helyszín: Szigetszentmiklós Csapatok száma: 5 Idő: 09:00 Torna típusa: U10 B
1: Szigeti Bikák 2: KMH 3: Veszprémi Jéglovagok 4: Vasas SC
5: Kaposvári SI
VÉGLEGESÍTVE: 2017.01.24. 21:00 SORSOLÁS


Debreceni HK | 2017. 02. 04. | U10 "A" | MINI72
Helyszín: Debrecen Csapatok száma: 6 Idő: 11:45 Torna típusa: U10 A
1: Debreceni HK 2: KMH 3: DVTK Jegesmedvék 4: Vasas SC A1
5: Vasas SC A2 6: White Sharks
VÉGLEGESÍTVE: 2017.02.01. 09:40 SORSOLÁS


Veszprémi Jéglovagok | 2017. 02. 04. | U10 "B" | MINI18
Helyszín: Veszprém Csapatok száma: 5 Idő: 09:00 Torna típusa: U10 B
1: Veszprémi Jéglovagok B1 2: Egerszegi Titánok 3: Kaposvári SI 4: Szombathelyi Pingvinek
5: Veszprémi Jéglovagok B2
VÉGLEGESÍTVE: 2017.02.01. 10:15 SORSOLÁS


KSI | 2017. 02. 04. | U10 "B és C" | MINI35
Helyszín: BHG Csapatok száma: 4-4 Idő: 09:00-18:00 Torna típusa: U10 B és C
B Csoport
1: KSI 2: Hatvan Girls 3: DVTK Jegesmedvék 4: Jászberényi SE
B időpont: 09:00 SORSOLÁS
C Csoport
1: KSI 2: Hatvani Gigászok 3: FTC 4: Gepárd JE
C időpont: 13:30 SORSOLÁS
VÉGLEGESÍTVE: 2017.02.01. 10:45


Jégkert SE | 2017. 02. 04. | U10 "B" | MINI37
Helyszín: Budai Jégpálya Széna tér Csapatok száma: 4 Idő: 09:30 Torna típusa: U10 B
1: Jégkert SE 2: KMH 3: UTE 4: HC Kiskőrös
VÉGLEGESÍTVE: 2017.02.01. 11:00 SORSOLÁS


Jégoroszlánok | 2017. 02. 04. | U10 "C" | MINI73
Helyszín: Szigetszentmiklós Csapatok száma: 4 Idő: 09:00 Torna típusa: U10 C
1: Jégoroszlánok 2: Sportországi Cápák 3: Tatabányai Polipok 4: MTK
VÉGLEGESÍTVE: 2017.02.01. 00:55 SORSOLÁS


Ajkai Óriások | 2017. 02. 04. | U10 "C" | MINI36
Helyszín: Ajka Csapatok száma: 5 Idő: Torna típusa: U10 C
1: Ajkai Óriások 2: Nyugati Eszkimók 3: 4:
Frisstíve:
ELMARAD!


KMH | 2017. 02. 11. | U10 "A" | MINI91
Helyszín: Tüskesátor Csapatok száma: 6 Idő: 13:00 Torna típusa: U10 A
1: KMH 2: UTE 3: Vasas SC 4: MAC
5: Hatvan Girls 6: Győri NEMAK ETO HC
VÉGLEGESÍTVE: 2017.02.07. 17:50 SORSOLÁS


FTC | 2017. 02. 11. | U10 "B" | MINI38
Helyszín: Népliget Csapatok száma: 8 Idő: 11:30 Torna típusa: U10 B
1: FTC 2: MAC 3: UTE 4: Sportországi Cápák
5: White Sharks 6: KMH 7: HC Kiskőrös 8: Gepárd JE
VÉGLEGESÍTVE: 2017.02.07. 19:30 SORSOLÁS


Szabolcsi JE | 2017. 02. 11. | U10 "C" | MINI39
Helyszín: Nyíregyháza Csapatok száma: 4 Idő: 10:00 Torna típusa: U10 C
1: Szabolcsi JE 2: DVTK Jegesmedvék 3: Debreceni HK 4: Kazincbarcikai Ördögök
VÉGLEGESÍTVE: 2017.02.08. 22:20 SORSOLÁS


FC Hatvan | 2017. 02. 11. | U10 "C" | MINI40
Helyszín: Hatvan Csapatok száma: 4 Idő: 10:00 Torna típusa: U10 C
1: FC Hatvan 2: ESMTK Justitia SC 3: Szent István Ált. Isk. 4: MTK
VÉGLEGESÍTVE: 2017.02.07. 20:50 SORSOLÁS


Szombathelyi Pingvinek | 2017. 02. 11. | U10 "C" | MINI41
Helyszín: Szombathely Csapatok száma: 8 Idő: 09:00 Torna típusa: U10 C
1: Szombathelyi Pingvinek C1 2: Ajkai Óriások C1 3: Soproni Jégtörők 4: Szombathelyi Pingvinek C2
5: Ajkai Óriások C2 6: 7: 8:
VÉGLEGESÍTVE: 2017.02.07. 22:00 SORSOLÁS


Szekszárdi JE | 2017. 02. 11. | U10 "C" | MINI19
Helyszín: Szekszárd Csapatok száma: 4 Idő: 10:00 Torna típusa: U10 C
1: Szekszárdi JE 2: Bajai Lurkók 3: Tisza Volán 4: Pécsi Skacok
VÉGLEGESÍTVE: 2017.02.07. 22:15 SORSOLÁS


Pécsi Skacok | 2017. 02. 11. | U10 "C" | MINI33
ELMARAD!
Helyszín: Kaposvár Csapatok száma: 8 Idő: 10:00 Torna típusa: U10 C
1: Pécsi Skacok 2: 3: 4:
5: 6: 7: 8:
Frisstíve: -


White Sharks | 2017. 02. 18. | U10 "B" | MINI42
Helyszín: Kőbánya Csapatok száma: 4 Idő: 10:00 Torna típusa: U10 B
1: White Sharks 2: Sportországi Cápák 3: KMH 4: UTE
VÉGLEGESÍTVE: 2017.02.14. 22:38 SORSOLÁS


Veszprémi Jéglovagok | 2017. 02. 18. | U10 "B" | MINI43
Helyszín: Veszprém Csapatok száma: 4 Idő: 09:00 Torna típusa: U10 B
1: Veszprémi Jéglovagok 2: Kaposvári SI 3: Győri NEMAK ETO HC 4: Ifj. Ocskay Gábor JA
VÉGLEGESÍTVE: 2017.02.14. 22:45 SORSOLÁS


Tatabányai Polipok | 2017. 02. 18. | U10 "C" | MINI44
Helyszín: Tatabánya Csapatok száma: 8 Idő: 09:00 Torna típusa: U10 C
1: Tatabányai Polipok C1 2: Soproni Jégtörők 3: Budakalászi Vidrák 4: Gepárd JE
5: FTC 6: Szigeti Bikák 7: Nyugati Eszkimók 8: MAC
9: Tatabányai Polipok C2 10: Táti Tigrisek
VÉGLEGESÍTVE: 2017.02.14. 23:00 SORSOLÁS


Bajai Lurkók | 2017. 02. 18. | U10 "C" | MINI26
Helyszín: Baja Csapatok száma: 4 Idő: 10:00 Torna típusa: U10 C
1: Bajai Lurkók 2: Szekszárdi Je 3: Tisza Volán SC
VÉGLEGESÍTVE: 2017.02.14. 23:15 SORSOLÁS