Dunaújvárosi Acélbikák | 2016. 10. 01. | U10 "A" | sorszám: mini1
Helyszín: DunaújvárosCsapatok száma: 8Idő: 10:30-14:30Torna típusa: U10 A
1: Dunaújvárosi Acélbikák2: UTE A13: UTE A24: KMH A
5: White Sharks HC A6: Vasas SC A17: Vasas SC A28: Sportország SC
Frissítve: 2016.09.26. 15:00SORSOLÁS!


Sportországi Cápák | 2016. 10. 09. | U10 "A" | sorszám: mini4
Helyszín: Újpesti Jégcsarnok Megyeri útCsapatok száma: 8Idő: 13:10-17:10Torna típusa: U10 A
1: Sportországi Cápák2: UTE A13: UTE A24: KMH
5: Vasas SC A16: Vasas SC A27: White Sharks HC8: Vasas SC B1
VÉGLEGESÍTVE: 2016. 10. 03. 20:00SORSOLÁS!


UTE | 2016. 10. 08. | U10 "B" | sorszám: mini3
Helyszín: ÚjpestCsapatok száma: 8Idő: 8:50-12:50Torna típusa: U10 B
1: UTE B12: UTE B23: KMH4: KSI
5: FTC6: HK Spartak Subotica7: Hatvani Gigászok8: Sportország SC
VÉGLEGESÍTVE: 2016. 10. 03. 19:00SORSOLÁS!


Dunaújvárosi Acélbikák | 2016. 10. 08. | U10 "C" | sorszám: mini2
Helyszín: DunaújvárosCsapatok száma: 8Idő: 11:00-15:00Torna típusa: U10 C
1: Dunaújvárosi Acélbikák2: KMH (LEMONDTA)3: Szekszárdi JE4: Vasas SC
5: Tisza Volán6: ESMTK7: Táti Tigrisek8: Bajai Lurkók
VÉGLEGESÍTVE: 2016. 10. 07. 22:00SORSOLÁS!


Győri NEMAK ETO HC | 2016. 10. 15. | U10 "B" | sorszám: MINI5
Helyszín: GyőrCsapatok száma: 6Idő: 10:00Torna típusa: U10 B
1: Győri NEMAK ETO HC2: UTE3: KMH4: Vasas SC
5: Ifj. Ocskay Gábor JA B26: Kaposvár SI7: Ifj. Ocskay Gábor JA8: Táti Tigrisek
VÉGLEGESÍTVE: 2016. 10. 13. 10:00ÚJ SORSOLÁS!


Győri NEMAK ETO HC | 2016. 10. 22. | U10 "C" | sorszám: MINI6
Helyszín: GyőrCsapatok száma: 6Idő: 10:00Torna típusa: U10 C
1: Győri NEMAK ETO HC2: KMH3: Vasas SC4: Ifj. Ocskay Gábor JA
5: Dunaújvárosi Acélbikák6: Nyugati Eszkimók
Frissítve: 2016. 10. 17. 15:00SORSOLÁS
A KMH csapata a tornát lemondta.


HC Kiskőrös | 2016. 10. 29. | U10 "B" | sorszám: MINI58
Helyszín: KiskőrösCsapatok száma: 6Idő: 09:00Torna típusa: U10 B
1: HC Kiskőrös2: HK Spartak3: Hatvani Gigászok4: Girls Serbia*
5: KMH6: HK Partizan*
VÉGLEGESÍTVE: 2016.10.25. 17:30ÚJ SORSOLÁS
*A Girls Serbia és a HK Partizan csapata az MJSZ versenyrendszerén kívül indul!


FTC | 2016. 10. 29. | U10 "C" | sorszám: MINI59
Helyszín: NépligetCsapatok száma: 8Idő: 11:00Torna típusa: U10 C
1: FTC2: KMH3: MAC4: Sportországi Cápák
5: Gödi Betyárok6: Vasas SC7: ESMTK8: Szigeti Bikák
VÉGLEGESÍTVE: 2016.10.18. 09:00SORSOLÁS


UTE | 2016. 11. 05. | U10 "A" | sorszám: MINI60
Helyszín: ÚjpestCsapatok száma: 8Idő: 09:00-13:00Torna típusa: U10 A
1: UTE A12: MAC3: DAB4: Vasas SC 1
5: UTE A26: Vasas SC 27: DVTK Jegesmedvék8: Gepárd JE
VÉGLEGESÍTVE: 2016.11.01. 10:00SORSOLÁS


KSI | 2016. 11. 05. | U10 "B" | sorszám: MINI7
Helyszín: BHGCsapatok száma: 4Idő: 9:00-13:00Torna típusa: U10 B
1: KSI2: MAC3: Kaposvár SI4: UTE
VÉGLEGESÍTVE: 2016.11.01. 10:30SORSOLÁS


DHK | 2016. 11. 05. | U10 "C" | sorszám: MINI61
Helyszín: DebrecenCsapatok száma: 6Idő: 12:00Torna típusa: U10 C
1: Debreceni HK2: Justitia SC3: Gepárd JE C14: DVTK
5: Gepárd JE C26: FTC
VÉGLEGESÍTVE: 2016.11.01. 10:00SORSOLÁS


Táti Tigrisek | 2016. 11. 05. | U10 "C" | sorszám: MINI8
Helyszín: TátCsapatok száma: 4Idő: 10:00Torna típusa: U10 C
1: Táti Tigrisek2: MTK3: Tisza Volán SC4: Sportország SC
VÉGLEGESÍTVE: 2016.11.01. 10:30SORSOLÁS


Ifj. Ocskay Gábor JA | 2016. 11. 12. | U10 "A" | sorszám: MINI62
Helyszín: SzékesfehérvárCsapatok száma: 8Idő: 10:00Torna típusa: U10 A
1: Ifj. Ocskay Gábor JA2: UTE3: KMH4: Vasas SC
5:6: 7:8:
VÉGLEGESÍTVE: 2016.11.09. 18:30SORSOLÁS


Tisza Volán SC | 2016. 11. 12. | U10 "B" | sorszám: MINI63
Helyszín: SzegedCsapatok száma: 8Idő: 10:00-14:00Torna típusa: U10 B
1: Tisza Volán SC2: HK Spartak3: FTC4: Óbudai Gepárdok
5: Vasas SC6: DHK7: Szigeti Bikák8: HC Kiskőrös
VÉGLEGESÍTVE: 2016.11.07. 19:30SORSOLÁS


White Sharks | 2016. 11. 19. | U10 "A" | sorszám: MINI9
Helyszín: NépligetCsapatok száma: 8Idő: 11:00-15:00Torna típusa: U10 A
1: White Sharks2: UTE A13: KMH4: DHK
5: UTE A26: Vasas SC7: MAC8: Sportország SC
VÉGLEGESÍTVE: 2016.11.15. 21:50SORSOLÁS


Dunaújváros | 2016. 11. 19. | U10 "B" | sorszám: MINI84
Helyszín: DunaújvárosCsapatok száma: 8Idő: 10:00Torna típusa: U10 B
1: DAB2: KMH3: Vasas SC B14: Vasas SC B2
5: White Sharks6: Szekszárdi JE7: HK Spartak Subotica8: Girls Serbia
VÉGLEGESÍTVE: 2016.11.15. 22:00SORSOLÁS
A Girls Serbia csapata az MJSZ versenyrendszerén kívül vesz részt a tornán.


Jászberény | 2016. 11. 19. | U10 "B" | sorszám: MINI11
Helyszín: JászberényCsapatok száma: 8Idő: 10:00Torna típusa: U10 B
1: Jászberényi SE2: UTE3: MAC4: Hatvani Gigászok
5: KSI6: Gepárd JE7: DHK8: DVTK Jegesmedvék
9: FC Hatvan
VÉGLEGESÍTVE: 2016.11.15. 22:40SORSOLÁS


Táti Tigrisek | 2016. 11. 19. | U10 "C" | sorszám: MINI85
Helyszín: TátCsapatok száma: 4Idő: 10:00Torna típusa: U10 C
1: Táti Tigrisek2: Pesterzsébeti Farkasok3: PTSE Tatabányai Polipok4: FTC
VÉGLEGESÍTVE: 2016.11.15. 22:05SORSOLÁS


Vasas SC | 2016. 11. 26. | U10 "A" | sorszám: MINI64
Helyszín: JégpalotaCsapatok száma: 8Idő: 11:30Torna típusa: U10 A
1: Vasas SC A12: UTE A13: KMH4: Sportország SC
5: Vasas SC A26: UTE A27: Debreceni HK8: DVTK Jegesmedvék
VÉGLEGESÍTVE: 2016.11.23. 10:30SORSOLÁS


Bajai Lurkók | 2016. 11. 26. | U10 "C" | sorszám: MINI12
Helyszín: BajaCsapatok száma: 4Idő: 10:00Torna típusa: U10 C
1: Bajai Lurkók2: Szekszárdi JE3: Pécsi Skacok4: Dunaújvárosi Acélbikák
VÉGLEGESÍTVE: 2016.11.21. 18:35SORSOLÁS


Kaposvári SI | 2016. 11. 26. | U10 "B" | sorszám: MINI13
Helyszín: KaposvárCsapatok száma: 5Idő: 10:00Torna típusa: U10 B
1: Kaposvári SI2: Egerszegi Titánok3: FTC4: Győri NEMAK ETO HC
5: Szigeti Bikák
VÉGLEGESÍTVE: 2016.11.22. 11:00SORSOLÁS


Jégkert SE | 2016. 11. 26. | U10 "B" | sorszám: MINI14
Helyszín: Budai JégpályaCsapatok száma: 4Idő: 09:30Torna típusa: U10 B
1: Jégkert SE2: KMH3: UTE4: Gepárd JE
VÉGLEGESÍTVE: 2016.11.21. 18:45SORSOLÁS


Veszprémi Jéglovagok | 2016. 11. 26. | U10 "C" | sorszám: MINI10
Helyszín: VeszprémCsapatok száma: 5Idő: 09:00Torna típusa: U10 C
1: Veszprémi Jéglovagok2: Nyugati Eszkimók3: PTSE Tatabányai Polipok4: Szombathelyi Pingvinek
5: Ifj. Ocskay Gábor JA
VÉGLEGESÍTVE: 2016.11.22. 22:30SORSOLÁS


Egerszegi Titánok | 2016. 12. 03. | U10 "B" | sorszám: MINI65
Helyszín: ZalaegerszegCsapatok száma: 4Idő: 10:00Torna típusa: U10 B
1: Egerszegi Titánok2: White Sharks3: Kaposvár SI4: Szombathelyi Pingvinek
VÉGLEGESÍTVE: 2016.11.28. 18:00SORSOLÁS


DVTK Jegesmedvék | 2016. 12. 03. | U10 "C" | sorszám: MINI16
Helyszín: MiskolcCsapatok száma: 8Idő: 11:30Torna típusa: U10 C
1: DVTK Jegesmedvék C12: DHK C13: Vasas SC C14: Hatvani Gigászok
5: DVTK Jegesmedvék C26: DHK C27: Vasas SC C28: Hatvan HC
VÉGLEGESÍTVE: 2016.11.28. 17:30SORSOLÁS


KSI | 2016. 12. 03. | U10 "C" | sorszám: MINI15
Helyszín: BHGCsapatok száma: 4Idő: 09:00-14:00Torna típusa: U10 C
1: KSI2: Tatabányai Polipok3: MAC4: ESMTK
VÉGLEGESÍTVE: 2016.11.28. 21:45SORSOLÁS


Ajkai Óriások | 2016. 12. 03. | U10 "C" | sorszám: MINI17
Helyszín: AjkaCsapatok száma: 5Idő: 9:00Torna típusa: U10 C
1: Ajkai Óriások C12: Nyugati Eszkimók3: Jégoroszlánok4: Gepárd JE
5: Ajkai Óriások C2
VÉGLEGESÍTVE: 2016.11.28. 18:00SORSOLÁS


KMH | 2016. 12. 04. | U10 "C" | MINI87
Helyszín: TüskesátorCsapatok száma: 8Idő: 12:25Torna típusa: U10 C
1: KMH C12: MTK3: FTC4: Gepárd JE C1
5: KMH C26: Táti Tigrisek7: Tisza Volán SC8: Gepárd JE C2
VÉGLEGESÍTVE: 2016.11.29. 22:15SORSOLÁS


FC Hatvan | 2016. 12. 10. | U10 "C" | MINI88
Helyszín: HatvanCsapatok száma: 4Idő: 09:00-13:00Torna típusa: U10 C
1: FC Hatvan2: Hatvani Gigászok3: DHK C14: DHK C2
VÉGLEGESÍTVE: 2016.12.06. 14:15SORSOLÁS


Szekszárdi JE | 2016. 12. 10. | U10 "C" | MINI19
A TORNA JÉGHIÁNY MIATT ELMARAD!A TORNA JÉGHIÁNY MIATT ELMARAD!A TORNA JÉGHIÁNY MIATT ELMARAD!A TORNA JÉGHIÁNY MIATT ELMARAD!
Helyszín: SzekszárdCsapatok száma: 4Idő: Torna típusa: U10 C
1: Szekszárdi JE2: 3: 4:
Frissítve: -


HC Kiskőrös | 2016. 12. 17. | U10 "B" | MINI89
Helyszín: KiskőrösCsapatok száma: 4Idő: 10:00Torna típusa: U10 B
1: HC Kiskőrös2: FC Hatvan3: HK Spartak Subotica4: DAB
VÉGLEGESÍTVE: 2016.12.11. 11:45SORSOLÁS


Táti Tigrisek | 2016. 12. 17. | U10 "C" | MINI20
Helyszín: TátCsapatok száma: 4Idő: 10:00Torna típusa: U10 C
1: Táti Tigrisek2: Tatabányai Polipok3: ESMTK Justitia C14: ESMTK Justitia C2
VÉGLEGESÍTVE: 2016.12.11. 12:00SORSOLÁS


Winter Classic | 2016. 12. 29. | U10 "A" | MINI86
11:45-14:45
1: Ifj. Ocskay Gábor JA2: Vasas SC3: MAC Budapest4: UTE
5: DVTK Jegesmedvék6: FTC7: Csíkszentimre
VÉGLEGESÍTVE: 2016.12.04. 22:00SORSOLÁS


MAC | 2017. 01. 07. | U10 "A" | MINI22
Helyszín: KisstadionCsapatok száma: 8Idő: 10:40-14:00Torna típusa: U10 C
1: MAC A12: UTE A13: Sportország SC4: KMH
5: MAC A26: UTE A27: White Sharks8: Vasas SC
VÉGLEGESÍTVE: 2017.01.03. 21:38SORSOLÁS


Ajkai Óriások | 2017. 01. 07. | U10 "C" | MINI23
Helyszín: AjkaCsapatok száma: 5Idő: 10:00Torna típusa: U10 C
1: Ajkai Óriások2: Nyugati Eszkimók3: Tisza Volán SC4: Ifj. Ocskay Gábor JA C1
5: Ifj. Ocskay Gábor JA C2
VÉGLEGESÍTVE: 2017.01.03. 21:50SORSOLÁS


Jégoroszlánok | 2017. 01. 07. | U10 "C" | MINI67
Helyszín: SzigetszentmiklósCsapatok száma: 4Idő: 09:00Torna típusa: U10 C
1: Jégoroszlánok2: Szigeti Bikák3: KMH4: FTC
VÉGLEGESÍTVE: 2017.01.03. 22:15SORSOLÁS


PTSE Tatabányai Polipok | 2017. 01. 07. | U10 "C" | MINI25
Helyszín: TatabányaCsapatok száma: 8Idő: 10:00Torna típusa: U10 C
1: Tatabányai Polipok2: Hatvan HC3: Győri Nemak ETO HC C14: Hatvan Girls*
5: Hatvani Gigászok6: Táti Tigrisek7: Győri NEMAK ETO HC C2
VÉGLEGESÍTVE: 2017.01.03. 22:00SORSOLÁS
*A Hatvan Girls Csapata versenyrendszeren kívül indul!


Pesterzsébeti Farkasok | 2017. 01. 14. | U10 "B" | MINI69
Helyszín: PesterzsébetCsapatok száma: 8Idő: 12:30Torna típusa: U10 B
1: Pesterzsébeti Farkasok2: Vasas SC B13: UTE4: Sportország SC
5: KMH6: Vasas SC B27: Kaposvár SI8: Zalai Titánok
Frissítve: -


Szekszárdi JE | 2017. 01. 14. | U10 "C" | MINI27
Helyszín: SzekszárdCsapatok száma: 4Idő: 10:00Torna típusa: U10 C
1: Szekszárdi JE2: Gepárd JE3: Bajai Lurkók4: Veszprémi Jéglovagok
5: Pécsi Skacok
Frissítve:


Kazincbarcikai Ördögök | 2017. 01. 14. | U10 "C" | MINI28
Helyszín: KazincbarcikaCsapatok száma: 6Idő: 10:00Torna típusa: U10 C
1: Kazincbarcikai Ördögök2: MAC C13: DHK C14: DVTK
5: MAC C26: DHK C2
Frissítve:


HK Spartak Subotica | 2017. 01. 22. | U10 "B" | MINI31
Helyszín: SuboticaCsapatok száma: 6Idő: 12:20Torna típusa: U10 B
1: HK Spartak Subotica2: HC Kiskőrös3: Hatvan Girls4: FC Hatvan
5: Gepárd JE6: Girls Serbia
VÉGLEGESÍTVE: 2017.01.18. 10:45SORSOLÁS


White Sharks | 2017. 01. 28. | U10 "B" | MINI32
Helyszín: KőbányaCsapatok száma: 4Idő: 10:00Torna típusa: U10 B
1: White Sharks2: UTE3: Jégkert SE4: FTC
VÉGLEGESÍTVE: 2017.01.24. 20:45SORSOLÁS


Szigeti Bikák | 2017. 01. 29. | U10 "B" | MINI30
Helyszín: SzigetszentmiklósCsapatok száma: 5Idő: 09:00Torna típusa: U10 B
1: Szigeti Bikák2: KMH3: Veszprémi Jéglovagok4: Vasas SC
5: Kaposvári SI
VÉGLEGESÍTVE: 2017.01.24. 21:00SORSOLÁS


Debreceni HK | 2017. 02. 04. | U10 "A" | MINI72
Helyszín: DebrecenCsapatok száma: 6Idő: 11:45Torna típusa: U10 A
1: Debreceni HK2: KMH3: DVTK Jegesmedvék4: Vasas SC A1
5: Vasas SC A26: White Sharks
VÉGLEGESÍTVE: 2017.02.01. 09:40SORSOLÁS


Veszprémi Jéglovagok | 2017. 02. 04. | U10 "B" | MINI18
Helyszín: VeszprémCsapatok száma: 5Idő: 09:00Torna típusa: U10 B
1: Veszprémi Jéglovagok B12: Egerszegi Titánok3: Kaposvári SI4: Szombathelyi Pingvinek
5: Veszprémi Jéglovagok B2
VÉGLEGESÍTVE: 2017.02.01. 10:15SORSOLÁS


KSI | 2017. 02. 04. | U10 "B és C" | MINI35
Helyszín: BHGCsapatok száma: 4-4Idő: 09:00-18:00Torna típusa: U10 B és C
B Csoport
1: KSI2: Hatvan Girls3: DVTK Jegesmedvék4: Jászberényi SE
B időpont: 09:00SORSOLÁS
C Csoport
1: KSI2: Hatvani Gigászok3: FTC4: Gepárd JE
C időpont: 13:30SORSOLÁS
VÉGLEGESÍTVE: 2017.02.01. 10:45


Jégkert SE | 2017. 02. 04. | U10 "B" | MINI37
Helyszín: Budai Jégpálya Széna térCsapatok száma: 4Idő: 09:30Torna típusa: U10 B
1: Jégkert SE2: KMH3: UTE4: HC Kiskőrös
VÉGLEGESÍTVE: 2017.02.01. 11:00SORSOLÁS


Jégoroszlánok | 2017. 02. 04. | U10 "C" | MINI73
Helyszín: SzigetszentmiklósCsapatok száma: 4Idő: 09:00Torna típusa: U10 C
1: Jégoroszlánok2: Sportországi Cápák3: Tatabányai Polipok4: MTK
VÉGLEGESÍTVE: 2017.02.01. 00:55SORSOLÁS


Ajkai Óriások | 2017. 02. 04. | U10 "C" | MINI36
Helyszín: AjkaCsapatok száma: 5Idő: Torna típusa: U10 C
1: Ajkai Óriások2: Nyugati Eszkimók3:4:
Frisstíve:
ELMARAD!


KMH | 2017. 02. 11. | U10 "A" | MINI91
Helyszín: TüskesátorCsapatok száma: 6Idő: 13:00Torna típusa: U10 A
1: KMH2: UTE3: Vasas SC4: MAC
5: Hatvan Girls6: Győri NEMAK ETO HC
VÉGLEGESÍTVE: 2017.02.07. 17:50SORSOLÁS


FTC | 2017. 02. 11. | U10 "B" | MINI38
Helyszín: NépligetCsapatok száma: 8Idő: 11:30Torna típusa: U10 B
1: FTC2: MAC3: UTE4: Sportországi Cápák
5: White Sharks6: KMH7: HC Kiskőrös8: Gepárd JE
VÉGLEGESÍTVE: 2017.02.07. 19:30SORSOLÁS


Szabolcsi JE | 2017. 02. 11. | U10 "C" | MINI39
Helyszín: NyíregyházaCsapatok száma: 4Idő: 10:00Torna típusa: U10 C
1: Szabolcsi JE2: DVTK Jegesmedvék3: Debreceni HK4: Kazincbarcikai Ördögök
VÉGLEGESÍTVE: 2017.02.08. 22:20SORSOLÁS


FC Hatvan | 2017. 02. 11. | U10 "C" | MINI40
Helyszín: HatvanCsapatok száma: 4Idő: 10:00Torna típusa: U10 C
1: FC Hatvan2: ESMTK Justitia SC3: Szent István Ált. Isk.4: MTK
VÉGLEGESÍTVE: 2017.02.07. 20:50SORSOLÁS


Szombathelyi Pingvinek | 2017. 02. 11. | U10 "C" | MINI41
Helyszín: SzombathelyCsapatok száma: 8Idő: 09:00Torna típusa: U10 C
1: Szombathelyi Pingvinek C12: Ajkai Óriások C13: Soproni Jégtörők4: Szombathelyi Pingvinek C2
5: Ajkai Óriások C26:7:8:
VÉGLEGESÍTVE: 2017.02.07. 22:00SORSOLÁS


Szekszárdi JE | 2017. 02. 11. | U10 "C" | MINI19
Helyszín: SzekszárdCsapatok száma: 4Idő: 10:00Torna típusa: U10 C
1: Szekszárdi JE2: Bajai Lurkók3: Tisza Volán4: Pécsi Skacok
VÉGLEGESÍTVE: 2017.02.07. 22:15SORSOLÁS


Pécsi Skacok | 2017. 02. 11. | U10 "C" | MINI33
ELMARAD!
Helyszín: KaposvárCsapatok száma: 8Idő: 10:00Torna típusa: U10 C
1: Pécsi Skacok2: 3: 4:
5:6:7:8:
Frisstíve: -


White Sharks | 2017. 02. 18. | U10 "B" | MINI42
Helyszín: KőbányaCsapatok száma: 4Idő: 10:00Torna típusa: U10 B
1: White Sharks2: Sportországi Cápák3: KMH4: UTE
VÉGLEGESÍTVE: 2017.02.14. 22:38SORSOLÁS


Veszprémi Jéglovagok | 2017. 02. 18. | U10 "B" | MINI43
Helyszín: VeszprémCsapatok száma: 4Idő: 09:00Torna típusa: U10 B
1: Veszprémi Jéglovagok2: Kaposvári SI3: Győri NEMAK ETO HC4: Ifj. Ocskay Gábor JA
VÉGLEGESÍTVE: 2017.02.14. 22:45SORSOLÁS


Tatabányai Polipok | 2017. 02. 18. | U10 "C" | MINI44
Helyszín: TatabányaCsapatok száma: 8Idő: 09:00Torna típusa: U10 C
1: Tatabányai Polipok C12: Soproni Jégtörők3: Budakalászi Vidrák4: Gepárd JE
5: FTC6: Szigeti Bikák7: Nyugati Eszkimók8: MAC
9: Tatabányai Polipok C210: Táti Tigrisek
VÉGLEGESÍTVE: 2017.02.14. 23:00SORSOLÁS


Bajai Lurkók | 2017. 02. 18. | U10 "C" | MINI26
Helyszín: BajaCsapatok száma: 4Idő: 10:00Torna típusa: U10 C
1: Bajai Lurkók2: Szekszárdi Je3: Tisza Volán SC
VÉGLEGESÍTVE: 2017.02.14. 23:15SORSOLÁS