Dátum Időpont Rend. Csapat Megj. Ccsap. száma Torna helyszíne SSZ SORS.
OKTÓBER
2017.10.28. 10:00 Győri ND ETO HC (2) B 8 Győr MINI15
Résztvevők: Győr (2), Ajkai Óriások, MAC (2), Egerszegi Titánok, Vasas SC (2)
2017.10.28. 11:00 IOGJA (2) C 8 Székesfehérvár MINI33
Részvevők: IOGJA (2), Veszprémi Jéglovagok, Ajkai Óriások, Nyugati Eszkimók, DAB, Szekszárdi Jégmadarak
NOVEMBER
2017.11.04. 10:00 HC Kiskőrös B 4 Kiskőrös MINI16
2017.11.04. 10:00 Ajkai Óriások B 6-8 Ajka
2017.11.11. 10:00 Győri ND ETO HC A 8 Győr
2017.11.11. DHK A 6 Debrecen
2017.11.11. 10:00 Jégkert SE B 4 Széna tér
2017.11.11. Sportország SC B1
2017.11.11. 10:00 White Sharks HC C 4 Kőbányai Jégpálya
2017.11.18. UTE A 8 Megyeri út
2017.11.18. 10:00 Jászberényi SE B 8 Jászberény
2017.11.18. 13:00 KMH C 8 Tüskesátor
2017.11.18. Veszprémi Jéglovagok C 4 Veszprém
2017.11.18. 10:00 Ajkai Óriások C 6-8 Ajka
2017.11.18. 09:00 Veszprémi Jéglovagok C 4 Veszprém
2017.11.25. 12:00 IOGJA (2) B 6-8 Székesfehérvár
DECEMBER
2017.12.02. UTE B 8 Megyeri út
2017.12.02. 10:00 Bajai Lurkók B 4 Baja
2017.12.09. DHK B 6 Debrecen
2017.12.09. 13:05 KMH C 8 Tüskesátor
2017.12.16. 10:00 FTC A 8 FTC Sátorpálya
2017.12.16. 10:00 HC Kiskőrös B 4 Kiskőrös
2017.12.16. 10:00 Ajkai Óriások C 6-8 Ajka
JANUÁR
2018.01.07. MAC Budapest A 8 Kisstadion
2018.01.13. 12:00 DVTK A 6 Miskolc
2018.01.13. 13:05 KMH A 8 Tüskesátor
2018.01.13. Sportország SC B2
2018.01.13. 10:00 HC Kiskőrös B 4 Rajz Attila Jégpálya
2018.01.13. 10:00 Egerszegi Titánok B 8 Zalaegerszeg
2018.01.13. 09:30 Tatabányai Polipok C 8 Tatabánya
2018.01.20. 10:00 FTC A 8 FTC Sátorpálya
2018.01.20. 12:00 DVTK B 6 Miskolc
2018.01.20. 10:00 Ajkai Óriások B 6-8 Ajka
2018.01.20. 10:00 Szigeti Jégakadémia C 4 Halásztelek
2018.01.21. 12:15 HK Spartak B 5-6 Subotica, Serbia
2018.01.27. 10:00 GP Szegedi Vízmű A 4-6 Szeged
2018.01.27. 10:00 Ajkai Óriások C 6-8 Ajka
2018.01.27. 09:00 Veszprémi Jéglovagok B 4 Veszprém
2018.01.27. 10:00 HC Kiskőrös B 4 Rajz Attila Jégpálya
2018.01.27. 09:30 Tatabányai Polipok C 8 Tatabánya
FEBRUÁR
2018.02.03. 10:00 Bajai Lurkók B 4 Baja
2018.02.03. 11:00 Csabai Farkasok C 4 Csabai JégPajta
2018.02.03. 09:00 Szent István Ált. Isk. C 4 Hatvan
2018.02.10. 10:00 Jégkert SE B 4 Széna tér
2018.02.10. 10:00 Ajkai Óriások C 6-8 Ajka
2018.02.10. 09:00 KSI B 4 BHG
2018.02.10. 14:00 KSI C 4 BHG
2018.02.10. DHK C 6 Debrecen
2018.02.10. 09:00 FC Hatvan C 4 Hatvan
2018.02.17. 10:00 FTC A 8 FTC Sátorpálya
2018.02.17. 10:00 HC Kiskőrös B 4 Rajz Attila Jégpálya
2018.02.17. 10:00 Ajkai Óriások B 6-8 Ajka
2018.02.17. Sportország SC C
2018.02.17. 09:00 FC Hatvan C LÁNYOK 4 Hatvan
2018.02.17. 09:00 Soproni Jégtörők C 4 Sopron
2018.02.24. 10:00 GP Szeged B 4-6 Szeged
2018.02.24. Veszprémi Jéglovagok C 4 Veszprém
2018.02.24. 10:00 Szabolcsi Sólymok C 6 Debrecen / Nyíregyháza
2018.02.24. 09:00 Veszprémi Jéglovagok C 4 Veszprém
MÁRCIUS
2018.03.03. 12:00 DVTK C 6 Miskolc
2018.03.10. 09:00 Veszprémi Jéglovagok B 4 Veszprém
2018.03.10. 10:00 HC Kiskőrös B 4 Rajz Attila Jégpálya
2018.03.10. 10:00 Ajkai Óriások C 6-8 Ajka
2018.03.10. 10:00 Szigeti Jégakadémia C 4 Halásztelek
2018.03.10. 10:00 White Sharks HC C 4 Kőbánya
2018.03.17. 10:00 FTC A 8 FTC Sátorpálya
2018.03.17. 10:00 Ajkai Óriások B 6-8 Ajka
2018.03.24. 10:00 Szigeti Jégakadémia B 4 Halásztelek
2018.03.31. 10:00 Jégkert SE B 4 Széna tér
ÁPRILIS
2018.04.07. 10:00 Szigeti Jégakadémia B 4 Halásztelek
2018.04.29. MAC Budapest B-C 8 Kisstadion
2018.04.29. 11:00 ESMTK Justitia SC C 8 Pesterzsébet