Dátum Idő Rend. Csapat Megj. Cs.Sz. Torna helyszíne SSZ SORS.
OKTÓBER
2016.10.02. 09:00-12:00 Pólus Pingvinek A 4 Pólus Center SZMINI1
2016.10.09. 11:00-15:00 Dunaújvárosi AB C 8 Dunaújváros SZMINI2
2016.10.09. 09:00-12:00 UTE A 8 Újpest SZMINI3
2016.10.09. 09:00-12:00 Pólus Pingvinek B 4 Pólus Center SZMINI4
2016.10.16. 10:00-13:00 UTE B 8 Újpest SZMINI5
2016.10.16. 10:00 Győri NEMAK ETO HC C 4 Győr SZMINI6
2016.10.23. NEMZETI ÜNNEP
2016.10.30. 09:00 KMH B 8 Tüskecsarnok SZMINI7
2016.10.30. 09:00-12:00 Gödi Betyárok C 4 Pólus Center SZMINI8
NOVEMBER
2016.11.06. 10:00 Győri NEMAK ETO HC B 6 Győr SZMINI10
2016.11.06. 09:00-12:00 KSI C 4 BHG SZMINI11
2016.11.13. 10:00-13:00 Vasas SC A 8 Jégpalota SZMINI12
2016.11.13. 11:00-14:00 Jégkert SE B 4 Budai Jégpálya Szénatér SZMINI13
2016.11.13. 10:00 Gödi Betyárok C 4 Pólus Center SZMINI14
2016.11.20. 10:00 Ajkai Óriások C 5 Ajka SZMINI15
2016.11.20. 12:00-15:00 DHK B 8 Debrecen SZMINI9
2016.11.20. 11:00-14:00 KMH C 8 Tüskecsarnok SZMINI16
2016.11.27. 11:50 DHK C 8 Debrecen SZMINI17
2016.11.27. 09:00 Veszprémi Jéglovagok C 4 Veszprém SZMINI18
2016.11.27. 10:00 HC Kiskőrös C 4 Kiskőrös SZMINI19
DECEMBER
2016.12.04. 09:00 KMH C 8 Tüskesátor SZMINI20
2016.12.04. 09:00 KSI C 4 BHG SZMINI21
2016.12.11. 10:00 Jászberényi Fókák B 8 Jászberény SZMINI22
2016.12.18. 10:00 Ajkai Óriások C 4 Ajka SZMINI25
2016.12.18. ELMARAD! Táti Tigrisek C 4 Tát
2016.12.18. 10:00 HC Kiskőrös C 5 Kiskőrös SZMINI24
2016.12.25. KARÁCSONY
2016.12.28. 11:45-14:45 MJSZ A 8 Városliget SZMINI77
JANUÁR
2017.01.01. ÚJÉV
2017.01.08. 09:00 Szigeti Bikák B 5 Szigetszentmiklós SZMINI27
2017.01.08. 09:00 Szent István Általános Iskola C 4 Hatvan SZMINI28
2017.01.15. 10.00-12.45 DVTK Jegesmedvék B 8 Miskolc
szabadtéri pálya
SZMINI30
2017.01.15. 10:00 Szombathelyi Pingvinek C 8 Szombathely SZMINI31
2017.01.15. 10:00 PTSE Tatabányai Polipok C 8 Tatabánya SZMINI78
2017.01.15. 09:00 Jégoroszlánok C 4 Szigetszentmiklós SZMINI79
2017.01.22. 11:30 Dunaújvárosi Acélbikák B 8 Dunaújváros SZMINI32
2017.01.22. 10:00 Ajkai Óriások C 5 Ajka SZMINI33
2017.01.22. 10:00 White Sharks C 4 Kőbánya SZMINI34
2017.01.22. 12:20 HK Spartak C 8 Subotica
2017.01.29. 10:00 Ifj. Ocskay Gábor JA A 8 Székesfehérvár SZMINI36
2017.01.29. 09:10 KMH B 6 Tüskesátor SZMINI37
2017.01.29. 10:00 Bajai Lurkók C 4 Baja SZMINI38
2017.01.29. 10:00 Kiskőrös HC C 4 Kiskőrös SZMINI39
2017.01.29. 09:00 Szombathelyi Pingvinek C 4 Szombathely SZMINI81
FEBRUÁR
2017.02.05. 09:00 FC Hatvan C 4 Hatvan SZMINI40
2017.02.05. 09:00 Szigeti Bikák C 4 Szigetszentmiklós SZMINI41
2017.02.05. 10:00 Egerszegi Titánok C 8 Zalaegerszeg SZMINI42
2017.02.05. 10:00 Szekszárdi JE C 4 Szekszárd SZMINI50
2017.02.11. 10:00
Időpont változás!
Pesterzsébeti HC B 8 Pesterzsébet SZMINI43
2017.02.12. 10:00 Veszprémi Jéglovagok C 4 Veszprém SZMINI44
2017.02.12. 10:00 Bajai Lurkók C 4 Baja SZMINI45
2017.02.12. 10:00 FTC C 8 Népliget SZMINI46
2017.02.12. 10:00 PTSE Tatabányai Polipok C 8 Tatabánya SZMINI80
2017.02.19. 11:45 Dunaújvárosi Acélbikák A 8 Dunaújváros SZMINI47
2017.02.19. 10:00 Tisza Volán SC B 8 Szeged SZMINI48
2017.02.19. 10:00 Ajkai Óriások C 5 Ajka SZMINI49
2017.02.19. 10:00 Szekszárdi JE C 4 Szekszárd SZMINI83
2017.02.19. 10:00 Hatvani Gigászok C 4 Hatvan SZMINI51
2017.02.19. 09:00 Jégoroszlánok C 4 Szigetszntmiklós SZMINI84
2017.02.19. 10:00 Táti Tigrisek C 4 Tát SZMINI26
2017.02.26. 11:00 KMH C 8 Tüskesátor SZMINI52
2017.02.26. 10:30 Pécsi Skacok C 8 Kaposvár SZMINI53
2017.02.26. 09:00 FC Hatvan C 4 Hatvan SZMINI85
2017.02.26. 11:00 Jégkert SE B 4 Budai Jégpálya Széna tér SZMINI55
2017.02.26. 10:00 Nyugati Eszkimók C 5 Szombathely SZMINI86
MÁRCIUS
2017.03.05. 10:00 FTC B 8 Népliget SZMINI56 SORSOLÁS
Kötelezők: Győri Nemak ETO HC, Kaposvári SI, Sportországi Cápák Résztvevők: Győri Nemak ETO HC, Kaposvári SI, Sportországi Cápák, FTC, UTE, Vasas SC, Gepárd JE, KMH
2017.03.05. 11:45 DSC SI C 8 Debrecen SZMINI87 SORSOLÁS
Kötelezők: Jégoroszlánok, UTE, Vasas SC, White Sharks Résztvevők: Jégoroszlánok, UTE, Vasas SC , White Sharks, DSC SI, DHK Résztvevő csapatok:
2017.03.05. 10:00 MTK C 8 Pesterzsébet SZMINI57 SORSOLÁS
Kötelezők: Nyugati Eszkimók, Tatabányai Polipok, Szent István Ált. Isk., Szigeti Bikák, Szombathelyi Pingvinek, Veszprémi Jéglovagok, Egerszegi Titánok, MTK Résztvevők: Nyugati Eszkimók, Tatabányai Polipok, Szigeti Bikák, Vasas SC, HC Kiskőrös, Egerszegi Titánok, MTK, ESMTK Justitia
2017.03.05. 09:00 Soproni Jégtörők C 5 Sopron SZMINI88 SORSOLÁS
Kötelezők: - Résztvevők: Soproni Jégtörők, Győri NEMAK ETO HC (2), Szombathelyi Pingvinek (2)
2017.03.12. 09:30 Vasas SC B 8 Jégpalota SZMINI58 SORSOLÁS
Kötelezők: KMH, Tisza Volán SC, UTE, DHK Résztvevők: KMH, Tisza Volán SC, UTE, DHK, Vasas SC (2), Győri NEMAK ETO HC, Pólus Pingvinek Résztvevők: Résztvevők: Résztvevők:
2017.03.12. 10:00 UTE C 8 Újpest SZMINI59 SORSOLÁS
Kötelezők: Sportországi Cápák Résztvevők: Sportországi Cápák, UTE, Győri NEMAK ETO HC, Vasas SC, Gepárd JE, KSI Résztvevők: Résztvevők: Résztvevők:
2017.03.12. 11:30 Kaposvári SI C 8 Kaposvár SZMINI60 SORSOLÁS
Kötelezők: Ajkai Óriások, FTC, MTK, Szigeti Bikák Résztvevők: Ajkai Óriások, FTC, Bajai Lurkók, MTK, Szigeti Bikák, Kaposvári SI (2), Pécsi Skacok
2017.03.18. 09:00 Veszprémi Jéglovagok C 5 Veszprém SZMINI89 SORSOLÁS
Résztvevők: Veszprémi Jéglovagok (2), IOGJA (2), DAB
2017.03.19. 10:00 UTE C KEZDŐK 8 Újpest SZMINI61 SORSOLÁS
Kötelezők: - Résztvevők: UTE (2), PTSE Tatabányai Polipok, Sportországi Cápák, Jégoroszlánok, Kaposvári SI, Gödi Betyárok
2017.03.19. 17:00 Sportországi Cápák B 8 Újpest SZMINI62 ÚJ SORSOLÁS
Kötelezők: FTC, PHC Résztvevők: FTC, PHC, Sportországi Cápák (2), Vasas SC (2), UTE
2017.03.19. 10:00-13:00 White Sharks C 4 Kőbánya SZMINI63 SORSOLÁS
Kötelezők: - Résztvevők: White Sharks, ESMTK Justitia, MTK, HC Kiskőrös Résztvevők: Résztvevők: Résztvevők:
2017.03.19. 11:30 Vasas SC C 8 Jégpalota SZMINI64 SORSOLÁS
Kötelezők: - Résztvevők: Vasas SC (2), Győri NEMAK ETO HC, DHK, DSC-SI, KMH, Jászberény Résztvevők: Résztvevők: Résztvevők:
2017.03.19. 10:00 Pólus Pingvinek C Kezdők 5 Pólus Center SZMINI90 ÚJ SORSOLÁS
Résztvevők: Pólus Pingvinek (2), Táti Tigrisek, Jégkert SE
2017.03.19. ELMARAD Kaposvári SI B 8 Kaposvár SZMINI54
Kötelezők: - Résztvevők: Résztvevők: Résztvevők: Résztvevők:
2017.03.26. 10:00 UTE C KEZDŐK 8 Újpest SZMINI67 SORSOLÁS
Kötelezők: - Résztvevők: UTE (2), PTSE Tatabányai Polipok, Sportországi Cápák, Szigeti Bikák, White Sharks HC, MTK Résztvevők: Résztvevők: Résztvevők:
2017.03.26. 10:00 MAC A 6 Kisstadion SZMINI65 SORSOLÁS
Kötelezők: UTE, Vasas SC, Ifj. Ocskay Gábor JA Résztvevők: UTE, Vasas SC, Ifj. Ocskay Gábor JA, Pólus Pingvinek, Győri NEMAK ETO HC, MAC
2017.03.26. 12:00 MAC B 6 Kisstadion SZMINI66 SORSOLÁS
Kötelezők: Győri NEMAK ETO HC, DVTK Jegesmedvék Résztvevők: Győri NEMAK ETO HC, DVTK Jegesmedvék, MAC, UTE, Pólus Pingvinek, Vasas SC
2017.03.26. 10:00 Jászberényi SE B 8 Jászberény SZMINI29 SORSOLÁS
Résztvevők: Jászberényi SE, FC Hatvan, Szent István Általános Iskola, DVTK Jegesmedvék, Gepárd JE, DAB Résztvevők: Résztvevők: Résztvevők:
2017.03.26. 13:00 KMH C 8 Tüskesátor SZMINI69 SORSOLÁS
Kötelezők: DHK, DSC SI, Győri NEMAK ETO HC, HC Kiskőrös, Kaposvári SI, Szekszárdi JE, Veszprémi Jéglovagok Résztvevők: KMH, DHK, DSC SI, Győri NEMAK ETO HC, HC Kiskőrös, Szekszárdi JE, Veszprémi Jéglovagok Résztvevők: Résztvevők: Résztvevők:
2017.03.26. 10:00 Egerszegi Titánok C 8 Zalaegerszeg SZMINI91 SORSOLÁS
Kötelezők: - Résztvevők: Egerszegi Titánok (2), Kaposvári SI (2), Ajkai Óriások (2), Szombathelyi Pingvinek, Nyugati Eszkimók Résztvevők: Résztvevők: Résztvevők:
2017.03.26. 11:00 Jégkert SE B 4 Budai Jégpálya Széna tér SZMINI70 SORSOLÁS
Kötelezők: - Résztvevők: Jégkert SE, Ifj. Ocskay Gábor JA, Vasas SC, Jégoroszlánok Résztvevők: Résztvevők: Résztvevők:
ÁPRILIS
2017.04.01. 12:00 Pólus Pingvinek A 4 Pólus Center SZMINI93 SORSOLÁS
Résztvevők: Pólus Pingvinek, UTE, Szigeti Bikák, Vasas SC
2017.04.01. 10:00 Sportországi Cápák B 8 Újpest SZMINI68 SORSOLÁS
Kötelezők: DAB, Tisza Volán SC Résztvevők: Tisza Volán SC, Sportországi Cápák, UTE, Ajkai Óriások, Vasas SC, Gepárd JE
2017.04.01. 10:00 Kaposvári SI B+C 4-4 Kaposvár SZMINI54 SORSOLÁS
Résztvevők: B: C: Kaposvári SI (2), Pécsi Skacok, Egerszegi Titánok
2017.04.01. 10:00 DAB (2) C 8 Dunaújváros SZMINI94 SORSOLÁS
Résztvevők: DAB (2), Szekszárdi JE, Gepárd JE
2017.04.02. 09:00 Pólus Pingvinek B 4 Pólus Center SZMINI95 SORSOLÁS
Részvevők: Pólus Pingvinek, UTE, Vasas SC
2017.04.02. 13:00 Pólus Pingvinek C - 0 KM 4 Pólus Center SZMINI96 SORSOLÁS
Résztvevők: Pólus Pingvinek (2), UTE, DVTK Jegesmedvék
2017.04.02. 10:00 Sportországi Cápák C 8 Újpest SZMINI71 SORSOLÁS
Résztvevők: Sportország SC, UTE, Vasas SC, Tatabányai Polipok, Hatvani Gigászok, ESMTK Justitia, MTK
2017.04.09. 10:00-14:00 Gepárd JE B 8 Óbudai Gepárd Jégcsarnok SZMINI72 SORSOLÁS
Résztvevők: Gepárd JE, Sportországi Cápák, Jégoroszlánok, Hatvani Gigászok, HK Spartak, White Sharks, Ajkai Óriások
2017.04.09. 11:00-14:00 Ifj. Ocskay Gábor JA C Kezdők 8 Székesfehérvár SZMINI97 ÚJ SORSOLÁS
Résztvevők: IOGJA (2), UTE, Bajai Lurkók, HC Kiskőrös, Szigeti Bikák, Veszprémi Jéglovagok
2017.04.15. Ifj. Ocskay Gábor JA B 6 Székesfehérvár SZMINI98 SORSOLÁS
Résztvevők: IOGJA (2), Pólus Pingvinek, Kaposvári SI
2017.04.16. HÚSVÉT HÉTVÉGE
2017.04.22. 10:00 Győri NEMAK ETO HC C Kezdők 5 Győr SZMINI92 SORSOLÁS
Résztvevők: Győri NEMAK ETO HC (2), Nyugati Eszkimók (2)
2017.04.23. 10:00 Jászberényi SE C Kezdők 8 Jászberény SZMINI99 ÚJ SORSOLÁS
Résztvevők: Jászberényi SE, FC Hatvan, Miskolc, Szent István Ált. Isk., DHK (2), UTE, DSC SI
2017.04.23. 11:00 MAC C 8 Kisstadion SZMINI74
Résztvevők: MAC (2), MTK, Sportország SC, UTE, Vasas SC, Jégoroszlánok, Szekszárdi JE, FTC
2017.04.23. 11:00-14:00 Gepárd JE (2) C 8 Óbudai Gepárd Jégcsarnok SZMINI75 SORSOLÁS
Résztvevők: Gepárd JE (2), Pólus Pingvinek, Vasas SC, Tatabányai Polipok, KMH, KSI, Jégkert SE
2017.04.29. 16:00 Gepárd JE C Kezdők 8 Óbudai Gepárd Jégcsarnok SZMINI100 SORSOLÁS
Résztvevők: Gepárd JE, Justitia SC, UTE, Sportország SC (2), Gödi Betyárok, Pólus Pingvinek, Vasas SC,
2017.04.30. 10:00 DAB (2) C Kezdők 8 Dunaújváros SZMINI101 SORSOLÁS
Résztvevők: Dab (2), UTE, Szekszárdi JE, Vasas SC,
MÁJUS
2017.05.07. 10:00 Justitia SC (2) C 8 Pesterzsébet SZMINI73 SORSOLÁS
2017.05.28. 09:00 Pólus Pingvinek C Kezdők 5 Pólus Center SZMINI76 ÚJ SORSOLÁS
2017.05.28. 12:00 Pólus Pingvinek B 4 Pólus Center SZMINI102 ÚJ SORSOLÁS
2017.05.28. 15:00 Pólus Pingvinek A 4 Pólus Center SZMINI103 ÚJ SORSOLÁS
NEM EGYEZTETETT IDŐPONTOK