Ajkai Óriások2016.12.11.
Sopron
2017.02.05.
Zalaegerszeg
2017.02.26.
Tüskesátor
2017.03.12.
Kaposvár
Gödi Betyárok2016.11.27.
Debrecen
2016.12.18.
Ajka
2017.01.29.
Baja
2017.02.19.
Hatvan
Bajai Lurkók2017.01.22.
Kőbánya
2017.02.19.
Szekszárd
2017.02.26.
Tüskesátor
Debreceni HK (B)2016.12.11.
Jászberény
2017.01.15.
Miskolc
2017.02.12.
Pesterzsébet
2017.03.12.
Jégpalota
Debreceni HK (C1)2016.12.04.
BHG
2017.01.08.
Hatvan
2017.02.12.
FTC
2017.03.26.
Tüskesátor
Debreceni HK (C2)
DSC SI2016.12.04.
BHG
2017.01.08.
Hatvan
2017.02.12.
Pesterzsébet
2017.03.26
Tüskesátor
Dunaújvárosi Acélbikák (A)2017.05.28.
Pólus Center
Dunaújvárosi Acélbikák (B)2016.11.06.
Győr
2017.02.26.
Kaposvár
2017.03.05.
Pesterzsébet
2017.03.26.
Újpest
Dunaújvárosi Acélbikák (C)2016.11.20.
Ajkai Óriások
2017.01.15.
Szombathely
2017.01.29.
Kiskőrös
2017.02.05.
Zalaegerszeg
DVTK Jegesmedvék2016.11.20.
Debrecen
2016.12.11.
Jászberény
2017.01.29.
Tüskesátor
2017.03.19.
Kisstadion
ESMTKNINCS U8 NEVEZÉS LEADVA!
Táti Tigrisek2016.11.27.
Debrecen
2017.01.22.
Ajka
2017.02.12.
Veszprém
2017.03.12.
Kaposvár
Ferencvárosi TC (B)2016.01.15.
Miskolc
2017.01.29.
Tüskesátor
2017.02.19.
Szeged
2017.03.19.
Újpest
Ferencvárosi TC (C)2016.11.27.
Debrecen
2016.01.15.
Szombathely
2017.02.12.
Veszprém
2017.03.12.
Kaposvár
Gepárd JE (B)2016.11.20.
DHK
2016.12.11.
Jászberényi Fókák
2017.01.22.
DAB
2017.02.19.
Tisza Volán SC
Gepárd JE (C)2016.11.27
DHK
2016.12.11.
Szekszárdi JE
2017.01.22.
Ajkai Óriások
2017.02.19.
Hatvani Gigászok
Győri Nemak ETO HC (B)2017.01.22.
DAB
2017.02.12.
Pesterzsébeti HC
2017.03.05.
FTC
2017.03.19.
MAC
Győri Nemak ETO HC (C)2016.12.11.
Soproni Jégtörők
2017.01.15.
Szombathelyi Pingvinek
2017.02.26.
KMH
2017.03.26.
KMH
Hatvan HC2016.11.20.
KMH
2016.12.18.
Táti Tigrisek
2017.01.29.
Kiskőrös HC
2017.02.12.
Veszprémi Jéglovagok
HC Kiskőrös2017.02.12.
Bajai Lurkók
2017.02.19.
Szekszárdi JE
2017.03.12.
Kaposvár SI
2017.03.26.
KMH
HK Spartak Subotica2016.11.27.
HC Kiskőrös
2017.01.29.
HC Kiskőrös
2017.02.12.
FTC
2017.02.26.
KMH
Ifj. Ocskay Gábor JA2016.11.13.
Vasas SC
2017.03.19.
MAC
Jászberényi Fókák2016.11.06.
Győri NEMAK ETO HC
2016.11.20.
DHK
2017.01.15.
DVTK
2017.02.19.
Tisza Volán SC
Jégkert SE2016.11.06.
Győri NEMAK ETO HC
2016.11.20.
DHK
2017.01.22.
DAB
2017.02.26.
Kaposvár SI
Justitia SC2016.11.20.
Ajkai Óriások
2017.01.15.
Szombathelyi Pingvinek
2017.02.12.
Bajai Lurkók
2017.02.26.
Pécsi Skacok
Kaposvár SI (B)2017.01.22
DAB
2017.02.12.
Pesterzsébeti HC
2017.03.05
FTC
2017.03.19.
Sportországi Cápák
Kaposvár SI (C)2016.12.04.
KSI
2017.02.05.
Egerszegi Titánok
2017.02.19.
Szekszárdi JE
2017.03.26.
KMH
Kazincbarcikai ÖrdögökNINCS U8 NEVEZÉS LEADVA!
KMH (A)2017.02.19.
Dunaújváros
KMH (B)2016.11.06.
Győri NEMAK ETO HC
2017.01.15.
DVTK Jegesmedvék
2017.03.12.
Vasas SC
KMH (C)2016.11.20.
Ajkai Óriások
2016.12.11.
Szekszárdi JE
2017.02.05.
Hatvan HC
2017.02.26.
Hatvan
Nyugati Eszkimók2016.11.27.
Veszprémi Jéglovagok
2017.01.22.
Ajkai Óriások
2017.02.12.
FTC
2017.03.05.
MTK
KSI2016.11.27.
DHK
2016.12.18.
Ajkai Óriások
2017.01.29.
Bajai Lurkók
2017.02.19.
Hatvani Gigászok
Hatvani Gigászok2016.11.20.
KMH
2016.11.27.
DHK
2017.02.19.
Ajkai Óriások
2017.03.12.
Kaposvár SI
MAC Budapest (A)2016.10.09.
UTE
2016.11.13.
Vasas SC
2017.01.29.
Ifj. Ocskay Gábor JA
2017.02.19.
DAB
MAC Budapest (B)2016.11.06.
Győri NEMAK ETO HC
2017.01.15.
DVTK Jegesmedvék
2017.01.29.
KMH
2017.02.19.
Tisza Volán SC
MAC Budapest (C)2016.11.27.
Veszprémi Jéglovagok
2016.12.18.
Ajkai Óriások
2017.01.29.
Bajai Lurkók
2017.02.26.
KMH
MTK2016.12.18.
Ajkai Óriások
2017.02.05.
Egerszegi Titánok
2017.03.05.
DSC SI (SAJÁT TORNA IS AKKOR VAN!)
2017.03.12.
Kaposvár SI
Pécsi SkacokNINCS U8 NEVEZÉS LEADVA!
Pesterzsébeti HC2016.11.20.
DHK
2017.01.22.
DAB
2017.02.26.
Kaposvár SI
2017.03.19.
Sportországi Cápák
Tatabányai Polipok2016.12.18.
Táti Tigrisek
2017.02.05.
Hatvan HC
2017.02.26.
Hatvan
2017.03.05.
MTK
Pólus Pingvinek (A)
Pólus Pingvinek (B1)
Pólus Pingvinek (B2)
Soproni Jégkorong SE2017.01.15.
Szombathelyi Pingvinek
2017.01.22.
White Sharks
2017.02.05.
Egerszegi Titánok
2017.02.26.
KMH
Sportországi Cápák (B1)2016.10.02.
Pólus Pingvinek
2017.01.29.
KMH
2017.02.12.
Pesterzsébet
2017.03.05.
FTC
Sportországi Cápák (B2)
Sportországi Cápák (C)2017.02.05.
Szigeti Bikák
2017.02.26.
KMH
2017.03.12.
Újpest
Szabolcsi Jégsport EgyesületNINCS U8 NEVEZÉS LEADVA!
Szekszárdi JE2017.02.12.
Bajai Lurkók
2017.02.12.
FTC
2017.02.26.
Pécsi Skacok
2017.03.26.
KMH
Szent István Általános Iskola Hatvan2016.11.27.
DHK
2017.01.22.
White Sharks
2017.02.19.
Ajkai Óriások
2017.03.05.
MTK
Szigeti Bikák (B)2016.11.20.
DHK
2016.12.11.
Jászberényi Fókák
2017.01.15.
DVTK Jegesmedvék
2017.02.26.
Kaposvári SI
Szigeti Bikák (C)2016.11.27.
HC Kiskőrös
2017.03.05.
MTK
2017.03.05.
DSC SI
2017.03.12.
Kaposvári SI
Jégoroszlánok2017.01.08.
Táti Tigrisek
2017.02.05.
Hatvan HC
2017.02.05.
Egerszegi Titánok
2017.03.05.
DSC SI
Szombathelyi Pingvinek JK2016.12.11.
Soproni Jégtörők
2017.02.12.
FTC
2017.02.19.
Ajkai Óriások
2017.03.05.
MTK
Tatai HódokNINCS U8 NEVEZÉS LEADVA!
Tisza Volán SC2016.12.11.
Jászberényi Fókák
2017.01.29.
KMH
2017.03.12.
Vasas SC
2017.03.26.
Sportországi Cápák
UTE (A)2016.11.13.
Vasas SC
2017.01.29.
Ifj. Ocskay Gábor JA
2017.02.19.
DAB
2017.03.19.
MAC
UTE (B)2016.12.11.
Jászberényi Fókák
2017.01.15.
DVTK Jegesmedvék
2017.02.26.
Kaposvári SI
2017.03.12.
Vasas SC
UTE (C)2016.12.11.
Szekszárdi JE
2017.01.22.
Ajkai Óriások
2017.02.26.
Pécsi Skacok
2017.03.05.
DSC SI
Vasas SC (A)2016.10.02.
Pólus Pingvinek
2017.01.29.
Ifj. Ocskay Gábor JA
2017.02.19.
DAB
2017.03.19.
MAC
Vasas SC (B)2016.12.11.
Jászberényi Fókák
2017.01.22.
DAB
2017.02.19.
Tisza Volán SC
2017.02.26.
Kaposvári SI
Vasas SC (C)2016.11.20.
Ajkai Óriások
2016.11.27.
Veszprémi Jéglovagok
2017.02.26.
Pécsi Skacok
2017.03.05.
DSC SI
Veszprémi Jéglovagok2016.12.18.
Táti Tigrisek
2017.01.15.
Szombathelyi Pingvinek
2017.03.05.
MTK
2017.03.26.
KMH
White Sharks HC2016.11.27.
HC Kiskőrös
2017.01.08.
Szt. Istv. Ált. Isk. Hatvan
2017.01.08.
Táti Tigrisek
2017.03.05.
DSC SI
Egerszegi Titánok2017.01.08.
Táti Tigrisek
2017.01.15.
Szombathelyi Pingvinek
2017.02.12.
FTC
2017.03.05.
MTK