Pólus Pingvinek | 2016. 10. 02. | "U8 A" | sorszám: SZMINI1
Helyszín: Pólus Center Csapatok száma: 4 Idő: 9:00-12:00 Torna típusa: U8 A
1: Pólus Pingvinek 2: UTE A 3: Sportország SC 4: Vasas SC
Frissítve: 2016.09.27. 15:15 SORSOLÁS


UTE | 2016. 10. 09. | U8 "A" | sorszám: SZMINI3
Helyszín: Újpest Csapatok száma: 8 Idő: 9:50-11:50 Torna típusa: U8 A
1: UTE 2: Pólus Pingvinek 3: Vasas SC 4: MAC
Frissítve: 2016. 09. 30. 09:00 SORSOLÁS


Pólus Pingvinek | 2016. 10. 09. | "U8 B" | sorszám: SZMINI4
Helyszín: Pólus Center Csapatok száma: 4 Idő: 9:00-12:00 Torna típusa: U8 B
1: Pólus Pingvinek 2: UTE 3: Sportország SC 4: Vasas SC
Frissítve: 2016. 09. 28. 09:15 SORSOLÁS


Dunaújvárosi Acélbikák | 2016. 10. 09. | U8 "C" | sorszám: SZMINI2
Helyszín: Dunaújváros Csapatok száma: 8 Idő: 11:00-15:00 Torna típusa: U8 C
1: Dunaújvárosi Acélbikák 2: HK Spartak Subotica 3: Ferencvárosi TC 4: Szombathelyi Eszkimók
5: KMH
Frissítve: 2016. 10. 08. 10:00 SORSOLÁS ÚJ!


UTE | 2016. 10. 16. | U8 "B" | sorszám: SZMINI5
Helyszín: Újpest Csapatok száma: 8 Idő:10:00-13:00 Torna típusa: U8 B
1: UTE 2: KMH 3: Sportország 4: Pólus Pingvinek
5: Gepárd JE 6: DAB 7: DHK 8: Vasas SC
Véglegesítve: 2016. 10. 10. 14:00 SORSOLÁS


Győri NEMAK ETO HC | 2016. 10. 16. | U8 "C" | sorszám: SZMINI6
Helyszín: Győr Csapatok száma: 4 Idő: 10:00 Torna típusa: U8 C
1: Győri NEMAK ETO HC 2: Szigeti Bikák 3: Nyugati Eszkimók 4: Szombathelyi pingvinek
VÉGLEGESÍTVE: 2016. 10. 11. 20:00 SORSOLÁS
A Szombathelyi Pingvinek csapata helyett a Győri NEMAK ETO "B" csapata játszotta le a mérkőzéseket versenyrendszeren kívül.


KMH | 2016. 10. 30. | U8 "B" | sorszám: SZMINI7
Helyszín: Tüskesátor Csapatok száma: 8 Idő: 9:00 Torna típusa: U8 B
1: KMH Hurricanes 2: UTE 3: MAC 4: Vasas SC B2
5: Sportországi Cápák 6: Vasas SC B1 7: Tisza Volán SC 8: Dunaújvárosi Acélbikák
VÉGLEGESÍTVE: 2016.10.24. 22:00 SORSOLÁS


Gödi Betyárok | 2016. 10. 30. | "U8 C" | sorszám: SZMINI8
Helyszín: Pólus Center Csapatok száma: 4 Idő: 9:00-12:00 Torna típusa: U8 C
1: Gödi Betyárok 2: UTE 3: Sportországi Cápák 4: FTC
VÉGLEGESÍTVE: 2016.10.24. 22:00 SORSOLÁS


Győri NEMAK ETO HC | 2016. 11. 06. | U8 "B" | sorszám: SZMINI10
Helyszín: Győr Csapatok száma: 6 Idő: 10:00 Torna típusa: U8 B
1: Győri NEMAK ETO HC 2: Dunaújvárosi Acélbikák 3: Jászberényi Fókák 4: Jégkert SE
5: KMH 6: MAC Budapest
VÉGLEGESÍTVE: 2016. 11. 01. 09:30 SORSOLÁS
A KMH és a MAC Budapest csapata külföldi torna miatt nem tud részt venni a tornán. Jelezte: 10.29-én.


KSI | 2016. 11. 06. | U8 "C" | sorszám: SZMINI11
Helyszín: BHG Csapatok száma: 4 Idő: 09:00-12:00 Torna típusa: U8 C
1: KSI 2: FTC 3: UTE 4: MTK
VÉGLEGESÍTVE: 2016.11.01. 09:30 SORSOLÁS


Vasas SC | 2016. 11. 13. | U8 "A" | sorszám: SZMINI12
Helyszín: Jégpalota Csapatok száma: 8 Idő: 10:00-12:50 Torna típusa: U8 A
1: Vasas SC 2: Ifj. Ocskay Gábor JA 3: MAC Budapest 4: UTE
5: KMH 6: Pólus Pingvinek 7: Vasas SC B1 8: Vasas SC B2
VÉGLEGESÍTVE: 2016.11.07. 19:50 SORSOLÁS


Jégkert SE | 2016. 11. 13. | U8 "B" | sorszám: SZMINI13
Helyszín: Budai Jégpálya Csapatok száma: 4 Idő: 11:00-14:00 Torna típusa: U8 B
1: Jégkert SE 2: UTE 3: Pólus Pingvinek 4: Gepárd JE
VÉGLEGESÍTVE: 2016.11.07. 19:20 SORSOLÁS


Gödi Betyárok | 2016. 11. 13. | U8 "C" | sorszám: SZMINI14
Helyszín: Pólus Center Csapatok száma: 4 Idő: 10:00 Torna típusa: U8 C
1: Gödi Betyárok 2: Sportország SC 3: Gepárd JE 4: Hatvani Gigászok
VÉGLEGESÍTVE: 2016.11.07. 19:20 SORSOLÁS


Ajkai Óriások | 2016. 11. 20. | U8 "C" | sorszám: SZMINI15
Helyszín: Ajka Csapatok száma: 5 Idő: 10:00 Torna típusa: U8 C
1: Ajkai Óriások 2: Dunaújvárosi Acélbikák 3: Justitia SC 4: Vasas SC
5: Vasas SC C2
VÉGLEGESÍTVE: 2016.11.15. 21:15 SORSOLÁS


KMH | 2016. 11. 20. | U8 "C" | SZMINI16
Helyszín: Tüskesátor Csapatok száma: 8 Idő: 11:00-14:00 Torna típusa: U8 C
1: KMH 2: Hatvani Gigászok 3: MAC 4: Tisza Volán
5: UTE C 6: Sportország SC 7: MTK 8: Gepárd JE
VÉGLEGESÍTVE: 2016.11.15. 21:25 SORSOLÁS


DHK | 2016. 11. 20. | U8 "B" | sorszám: SZMINI9
Helyszín: Debrecen Csapatok száma: 8 Idő:12:00-15:00 Torna típusa: U8 B
1: DHK 2: DVTK Jegesmedvék 3: Jászberényi Fókák 4: Gepárd JE
5: Szigeti Bikák 6: Pesterzsébeti HC 7: Jégkert SE 8: Pólus Pingvinek
VÉGLEGESÍTVE: 2016.11.15 21:35 SORSOLÁS


Debreceni HK | 2016. 11. 27. | U8 "C" | SZMINI17
Helyszín: Debrecen Csapatok száma: 8 Idő: Torna típusa: U8 C
1: DHK 2: Gepárd JE C 3: DVTK Jegesmedvék 4: Hatvani Gigászok
5: Gödi Betyárok 6: Táti Tigrisek 7: Ferencvárosi TC C 8: DSC SI
VÉGLEGESÍTVE: 2016.11.21. 17:45 SORSOLÁS


Veszprémi Jéglovagok | 2016. 11. 27. | U8 "C" | SZMINI18
Helyszín: Veszprém Csapatok száma: 4 Idő: 09:00 Torna típusa: U8 C
1: Veszprémi Jéglovagok 2: Nyugati Eszkimók 3: MAC Budapest C 4: Vasas SC C
VÉGLEGESÍTVE: 2016.11.22. 09:45 SORSOLÁS


HC Kiskőrös | 2016. 11. 27. | U8 "C" | SZMINI19
Helyszín: Kiskőrös Csapatok száma: 4 Idő: 10:00 Torna típusa: U8 C
1: HC Kiskőrös 2: HK Spartak Subotica 3: Szigeti Bikák C 4: White Sharks HC
VÉGLEGESÍTVE: 2016.11.21. 18:00 SORSOLÁS


KMH | 2016. 12. 04. | U8 "C" | SZMINI20
Helyszín: Tüskesátor Csapatok száma: 8 Idő: 09:00 Torna típusa: U8 C
1: KMH 2: Ifj. Ocskay Gábor JA C1 3: UTE 4: Vasas SC C1
5: FTC 6: Ifj. Ocskay Gábor JA C2 7: Sportország SC 8: Vasas SC C2
VÉGLEGESÍTVE: 2016.11.28. 17:00 SORSOLÁS


KSI | 2016. 12. 04. | U8 "C" | SZMINI21
Helyszín: BHG Csapatok száma: 4 Idő: 09:00-13:00 Torna típusa: U8 C
1: KSI 2: Kaposvár SI 3: Hatvani Gigászok 4: Pólus Pingvinek
VÉGLEGESÍTVE: 2016.11.28. 17:15 SORSOLÁS


Jászberényi Fókák | 2016. 12. 11. | U8 "B" | SZMINI22
Helyszín: Jászberény Csapatok száma: 8 Idő: 10:00 Torna típusa: U8 B
1: Jászberényi Fókák 2: Debreceni HK 3: DVTK Jegsemedvék 4: Gepárd JE
5: Szigeti Bikák 6: Tisza Volán SC 7: UTE 8: Vasas SC
VÉGLEGESÍTVE: 2016.12.06. 13:30 SORSOLÁS


Szekszárdi JE | 2016. 12. 11. | U8 "C" | SZMINI23
A TORNA JÉGHIÁNY MIATT ELMARAD!
Helyszín: Szekszárd Csapatok száma: 4 Idő: Torna típusa: U8 C
1: Szekszárdi JE 2: Gepárd JE 3: KMH 4: UTE
Frissítve: -


Soproni Jégtörők | 2016. 12. 11. | U8 "C" | SZMINI24
A TORNA JÉGHIÁNY MIATT ELMARAD!
Helyszín: Sopron Csapatok száma: 4 Idő: Torna típusa: U8 C
1: Soproni Jégtörők 2: Ajkai Óriások 3: Győri NEMAK ETO HC 4: Szombathelyi Pingvinek
Frissítve: -


HC Kiskőrös | 2016. 12. 18. | U8 "C" | SZMINI24
Helyszín: Kiskőrös Csapatok száma: 5 Idő: 10:00 Torna típusa: U8 C
1: HC Kiskőrös 2: DAB 3: HK Spartak 4: Veszprémi Jéglovagok
5: *Subotica
VÉGLEGESÍTVE: 2016.12.13. 11:00 SORSOLÁS
* A Subotica csapata az MJSZ versenyrendszerén kívül vesz részt a tornán!


Ajkai Óriások | 2016. 12. 18. | U8 "C" | SZMINI25
Helyszín: Ajka Csapatok száma: 4 Idő: 10:00 Torna típusa: U8 C
1: Ajkai Óriások C1 2: Gödi Betyárok 5: Ajkai Óriások C2 4: Nyugati Eszkimók
VÉGLEGESÍTVE: 2016.12.11. 11:45 SORSOLÁS

A táblázat ID 77 nem létezik.

Winter Classic | 2016. 12. 28. | U8 "A" | SZMINI77
11:45-14:45
1: Pólus Pingvinek 2: KMH 3: Vasas SC 4: Dunaújvárosi Acélbikák
5: Gepárd JE 6: Sportország SC 7: Győri NEMAK ETO HC 8: Ajkai Óriások
VÉGLEGESÍTVE: 2016.12.22. 09:30 SORSOLÁS


Szigeti Bikák | 2017. 01. 08. | U8 "B" | SZMINI27
Helyszín: Szigetszentmiklós Csapatok száma: 5 Idő: 09:00 Torna típusa: U8 B
1: Szigeti Bikák 2: Vasas SC B1 3: Vasas SC B2 4: Tisza Volán SC
5: Hatvani Gigászok
VÉGLEGESÍTVE: 2017.01.03. 21:00 SORSOLÁS

Szent István Ált. Isk. | 2017. 01. 08. | U8 "C" | SZMINI28
Helyszín: Hatvan Csapatok száma: 4 Idő: 09:00 Torna típusa: U8 C
1: Szent István Ált. Isk. 2: Debreceni HK 3: DSC SI 4: White Sharks HC
VÉGLEGESÍTVE: 2017.01.03. 21:15 SORSOLÁS


DVTK Jegesmedvék | 2017. 01. 15. | U8 "B" | SZMINI30
Helyszín: Miskolc Csapatok száma: 6 Idő: 10:00 Torna típusa: U8 B
1: DVTK Jegesmedvék B1 2: UTE 3: DHK 4: FTC
5: DVTK Jegesmedvék B2 6: KMH
Frissítve: -
Az öltözők hiánya miatt csak 6 csapatos a torna!


Szombathelyi Pingvinek | 2017. 01. 15. | U8 "C" | SZMINI31
Helyszín: Szombathely Csapatok száma: 6 Idő: 10:00 Torna típusa: U8 C
1: Szombathelyi Pingvinek 2: Ajkai Óriások C1 3: Zalai Titánok 4: Veszprémi Jéglovagok
5: DAB 6: Ajkai Óriások C2
Frissítve: -


PTSE Tatabányai Polipok | 2017. 01. 15. | U8 "C" | SZMINI
Helyszín: Tatabánya Csapatok száma: 5 Idő: 10:00 Torna típusa: U8 C
1: Tatabányai Polipok 2: ESMTK Justitia 3: Vasas SC 4: White Sharks
5: Tisza Volán SC 6: 7: 8:
Frissítve: -


Jégoroszlánok | 2017. 01. 15. | U8 "C" | SZMINI
Helyszín: Szigetszentmiklós Csapatok száma: 4 Idő: 09:00 Torna típusa: U8 C
1: Jégoroszlánok 2: HC Kiskőrös 3: MTK 4: Jégkert SE
Frissítve: -
ERRE A TORNÁRA NINCS KÖTELEZETT CSAPAT!


Dunaújvárosi Acélbikák | 2017. 01. 22. | U8 "B" | SZMINI32
Helyszín: Dunaújváros Csapatok száma: 8 Idő: 11:30 Torna típusa: U8 B
1: DAB 2: Gepárd JE 3: Győri NEMAK ETO HC 4: Jégkert SE
5: Kaposvár SI 6: Pesterzsébeti HC 7: Vasas SC 8: Ifj. Ocskay Gábor JA
VÉGLEGESÍTVE: 2017:01.18. 09:30 SORSOLÁS


Ajkai Óriások | 2017. 01. 22. | U8 "C" | SZMINI33
Helyszín: Ajka Csapatok száma: 5 Idő: 10:00 Torna típusa: U8 C
1: Ajkai Óriások 2: Táti Tigrisek 3: Gepárd JE 4: Nyugati Eszkimók
5: UTE
VÉGLEGESÍTVE: 2017.01.18. 10:00 SORSOLÁS


White Sharks | 2017. 01. 22. | U8 "C" | SZMINI34
Helyszín: Kőbánya Csapatok száma: 4 Idő: 10:00 Torna típusa: U8 C
1: White Sharks 2: Soproni Jégtörők 3: Szent István Ált. Isk. 4: FTC
VÉGLEGESÍTVE: 2017.01.18. 10:00 SORSOLÁS


Ifj. Ocskay Gábor JA | 2017. 01. 29. | U8 "A" | SZMINI36
Helyszín: Székesfehérvár Csapatok száma: 7 Idő: 10:00 Torna típusa: U8 A
1: Ifj. Ocskay Gábor JA A1 2: UTE 3: Vasas SC A1
4: Ifj. Ocskay Gábor JA A2 5: Pólus Pingvinek 6: Győri NEMAK ETO HC 7: Vasas SC A2
VÉGLEGESÍTVE: 2017.01.24. 18:30 SORSOLÁS


KMH | 2017. 01. 29. | U8 "B" | SZMINI37
Helyszín: Tüskesátor Csapatok száma: 6 Idő: 09:10 Torna típusa: U8 B
1: KMH 2: Vasas SC 3: Sportországi Cápák 4: UTE
5: FTC 6: DVTK Jegesmedvék
VÉGLEGESÍTVE: 2017.01.24. 18:45 SORSOLÁS


Bajai Lurkók | 2017. 01. 29. | U8 "C" | SZMINI38
Helyszín: Baja Csapatok száma: 4 Idő: 10:00 Torna típusa: U8 C
1: Bajai Lurkók 2: Gödi Betyárok 3: Szekszárdi JE 4: Pécsi Skacok
VÉGLEGESÍTVE: 2017.01.24. 20:00 SORSOLÁS


HC Kiskőrös | 2017. 01. 29. | U8 "C" | SZMINI39
Helyszín: Kiskőrös Csapatok száma: 4 Idő: 10:00 Torna típusa: U8 C
1: HC Kiskőrös 2: DAB 3: Hatvan HC 4: HK Spartak Subotica
VÉGLEGESÍTVE: 2017.01.24. 20:15 SORSOLÁS


Tatabányai Polipok | 2017. 02. 12. | U8 "C" | SZMINI80
Helyszín: Tatabánya Csapatok száma: 8 Idő: 10:00 Torna típusa: U8 C
1: Tatabányai Polipok C1 2: White Sharks 3: Hatvani Gigászok 4: Szent István Ált. Isk.
5: FC Hatvan 6: Tatabányai Polipok C2 7: Tatabányai Polipok C3
VÉGLEGESÍTVE: 2017.02.07. 17:25 SORSOLÁS


Szombathelyi Pingvinek | 2017. 01. 29. | U8 "C" | SZMINI81
Helyszín: Szombathely Csapatok száma: 4 Idő: 09:00 Torna típusa: U8 C
1: Szombathelyi Pingvinek C1 2: Szombathelyi Pingvinek C2 3: Egerszegi Titánok 4: Soproni Jégtörők
VÉGLEGESÍTVE: 2017.01.24. 20:15 SORSOLÁS


FC Hatvan | 2017. 02. 05. | U8 "C" | SZMINI40
Helyszín: Hatvan Csapatok száma: 4 Idő: 09:00 Torna típusa: U8 C
1: FC Hatvan 2: KMH 3: Tatabányai Polipok 4: Jégoroszlánok
VÉGLEGESÍTVE: 2017.01.31. 23:30 SORSOLÁS


Szigeti Bikák | 2017. 02. 05. | U8 "C" | SZMINI41
Helyszín: Szigetszentmiklós Csapatok száma: 4 Idő: 09:00 Torna típusa: U8 C
1: Szigeti Bikák 2: Sportországi Cápák 3: Vasas SC 4: ESMTK Justitia
5: Hatvani Gigászok
VÉGLEGESÍTVE: 2017.01.31. 23:30 SORSOLÁS


Egerszegi Titánok | 2017. 02. 05. | U8 "C" | SZMINI42
Helyszín: Zalaegerszeg Csapatok száma: 8 Idő: 10:00 Torna típusa: U8 C
1: Egerszegi Titánok 2: Ajkai Óriások C1 3: MTK 4: Kaposvári SI
5: Soproni Jégkorong SE 6: Ajkai Óriások C2 7: Veszprémi Jéglovagok 8: Szombathelyi Pingvinek
VÉGLEGESÍTVE: 2017.02.01. 00:15 SORSOLÁS


Szekszárdi JE | 2017. 02. 05. | U8 "C" | SZMINI50
Helyszín: Szekszárd Csapatok száma: 8 Idő: 10:00 Torna típusa: U8 C
1: Szekszárdi JE 2: Vasas SC 3: Pécsi Skacok 4: Bajai Lurkók
VÉGLEGESÍTVE: 2017.02.01. 00:30 SORSOLÁS


Pesterzsébeti HC | 2017. 02. 11. | U8 "B" | SZMINI43
IDŐPONT VÁLTOZÁS!!! 11-e SZOMBAT!
Helyszín: Pesterzsébet Csapatok száma: 8 Idő: 10:00 Torna típusa: U8 B
1: Pesterzsébeti HC 2: Debreceni HK 3: UTE 4: Győri NEMAK ETO HC
5: Kaposvári SI 6: Sportországi Cápák 7: MAC 8: Vasas SC
VÉGLEGESÍTVE: 2017.02.07. 16:45 SORSOLÁS


Veszprémi Jéglovagok | 2017. 02. 12. | U8 "C" | SZMINI44
Helyszín: Veszprém Csapatok száma: 4 Idő: 10:00 Torna típusa: U8 C
1: Veszprémi Jéglovagok C1 2: Ifj. Ocskay Gábor JA C1 3: Ifj. Ocskay Gábor JA C2 4: Veszprémi Jéglovagok C2
VÉGLEGESÍTVE: 2017.02.07. 16:45 SORSOLÁS


Bajai Lurkók | 2017. 02. 12. | U8 "C" | SZMINI45
Helyszín: Baja Csapatok száma: 4 Idő: 10:00 Torna típusa: U8 C
1: Bajai Lurkók 2: HC Kiksőrös 3: Szekszárdi JE 4: Tisza Volán SC
VÉGLEGESÍTVE: 2017.02.07. 16:55 SORSOLÁS


FTC | 2017. 02. 12. | U8 "C" | SZMINI46
Helyszín: Népliget Csapatok száma: 8 Idő: 10:00 Torna típusa: U8 C
1: FTC 2: DSC SI 3: Vasas SC 4: Nyugati Eszkimók
5: Szombathelyi Pingvinek 6: Egerszegi Titánok 7: UTE 8: Jászberényi SE
VÉGLEGESÍTVE: 2017.02.07. 19:40 SORSOLÁS


Tatabányai Polipok | 2017. 02. 12. | U8 "C" | SZMINI80
Helyszín: Tatabánya Csapatok száma: 8 Idő: 10:00 Torna típusa: U8 C
1: Tatabányai Polipok C1 2: White Sharks 3: Hatvani Gigászok 4: Szent István Ált. Isk.
5: FC Hatvan 6: Tatabányai Polipok C2 7: Tatabányai Polipok C3
VÉGLEGESÍTVE: 2017.02.07. 17:25 SORSOLÁS


Dunaújvárosi Acélbikák | 2017. 02. 19. | U8 "A" | SZMINI47
Helyszín: Dunaújváros Csapatok száma: 8 Idő: 11:45 Torna típusa: U8 A
1: DAB 2: KMH 3: MAC 4: UTE
5: Vasas SC 6: Ifj. Ocskay Gábor JA 7: Pólus Pingvinek 8: Győri NEMAK ETO HC
VÉGLEGESÍTVE: 2017.02.14. 19:15 SORSOLÁS


Tisza Volán SC | 2017. 02. 19. | U8 "B" | SZMINI48
Helyszín: Szeged Csapatok száma: 8 Idő: 10:00 Torna típusa: U8 B
1: Tisza Volán SC B1 2: Gepárd JE 3: MAC B1
4: Vasas SC 5: Jászberényi SE 6: Tisza Volán SC B2 7: MAC B2
VÉGLEGESÍTVE: 2017.02.14. 19:30 SORSOLÁS


Ajkai Óriások | 2017. 02. 19. | U8 "C" | SZMINI49
Helyszín: Ajka Csapatok száma: 5 Idő: 10:00 Torna típusa: U8 C
1: Ajkai Óriások C1 2: Szombathelyi Pingvinek 3: Egerszegi Titánok 4: Ajkai Óriások C2
VÉGLEGESÍTVE: 2017.02.14. 20:32 SORSOLÁS


Szekszárdi JE | 2017. 02. 19. | U8 "C" | SZMINI83
Helyszín: Szekszárd Csapatok száma: 4 Idő: 10:00 Torna típusa: U8 C
1: Szekszárdi JE 2: Bajai Lurkók 3: HC Kiskőrös 4: Kaposvári SI
VÉGLEGESÍTVE: 2017.02.14. 20:45 SORSOLÁS


Hatvani Gigászok | 2017. 02. 19. | U8 "C" | SZMINI51
Helyszín: Hatvan Csapatok száma: 4 Idő: 10:00 Torna típusa: U8 C
1: Hatvani Gigászok 2: Gepárd JE 3: Gödi Betyárok 4: KSI
VÉGLEGESÍTVE: 2017.02.14. 20:50 SORSOLÁS


Táti Tigrisek | 2017. 02. 19. | U8 "C" | SZMINI26
Helyszín: Tát Csapatok száma: 4 Idő: 10:00 Torna típusa: U8 C - 0 KM
1: Táti Tigrisek 2: Tatabányai Polipok 3: White Sharks HC
VÉGLEGESÍTVE: 2017.02.14. 21:55 SORSOLÁS


Jégoroszlánok | 2017. 02. 19. | U8 "C" | SZMINI84
Helyszín: Szigetszentmiklós Csapatok száma: 4 Idő: 09:00 Torna típusa: U8 C
1: Jégoroszlánok 2: UTE 3: Szigeti Bikák
VÉGLEGESÍTVE: 2017.02.14. 22:00 SORSOLÁS