Pólus Pingvinek | 2016. 10. 02. | "U8 A" | sorszám: SZMINI1
Helyszín: Pólus CenterCsapatok száma: 4Idő: 9:00-12:00Torna típusa: U8 A
1: Pólus Pingvinek2: UTE A3: Sportország SC4: Vasas SC
Frissítve: 2016.09.27. 15:15SORSOLÁS


UTE | 2016. 10. 09. | U8 "A" | sorszám: SZMINI3
Helyszín: ÚjpestCsapatok száma: 8Idő: 9:50-11:50Torna típusa: U8 A
1: UTE2: Pólus Pingvinek3: Vasas SC4: MAC
Frissítve: 2016. 09. 30. 09:00SORSOLÁS


Pólus Pingvinek | 2016. 10. 09. | "U8 B" | sorszám: SZMINI4
Helyszín: Pólus CenterCsapatok száma: 4Idő: 9:00-12:00Torna típusa: U8 B
1: Pólus Pingvinek2: UTE3: Sportország SC4: Vasas SC
Frissítve: 2016. 09. 28. 09:15SORSOLÁS


Dunaújvárosi Acélbikák | 2016. 10. 09. | U8 "C" | sorszám: SZMINI2
Helyszín: DunaújvárosCsapatok száma: 8Idő: 11:00-15:00Torna típusa: U8 C
1: Dunaújvárosi Acélbikák2: HK Spartak Subotica3: Ferencvárosi TC4: Szombathelyi Eszkimók
5: KMH
Frissítve: 2016. 10. 08. 10:00SORSOLÁS ÚJ!


UTE | 2016. 10. 16. | U8 "B" | sorszám: SZMINI5
Helyszín: ÚjpestCsapatok száma: 8Idő:10:00-13:00Torna típusa: U8 B
1: UTE2: KMH3: Sportország4: Pólus Pingvinek
5: Gepárd JE6: DAB7: DHK8: Vasas SC
Véglegesítve: 2016. 10. 10. 14:00SORSOLÁS


Győri NEMAK ETO HC | 2016. 10. 16. | U8 "C" | sorszám: SZMINI6
Helyszín: GyőrCsapatok száma: 4Idő: 10:00Torna típusa: U8 C
1: Győri NEMAK ETO HC2: Szigeti Bikák3: Nyugati Eszkimók4: Szombathelyi pingvinek
VÉGLEGESÍTVE: 2016. 10. 11. 20:00SORSOLÁS
A Szombathelyi Pingvinek csapata helyett a Győri NEMAK ETO "B" csapata játszotta le a mérkőzéseket versenyrendszeren kívül.


KMH | 2016. 10. 30. | U8 "B" | sorszám: SZMINI7
Helyszín: TüskesátorCsapatok száma: 8Idő: 9:00Torna típusa: U8 B
1: KMH Hurricanes2: UTE3: MAC4: Vasas SC B2
5: Sportországi Cápák6: Vasas SC B17: Tisza Volán SC8: Dunaújvárosi Acélbikák
VÉGLEGESÍTVE: 2016.10.24. 22:00SORSOLÁS


Gödi Betyárok | 2016. 10. 30. | "U8 C" | sorszám: SZMINI8
Helyszín: Pólus CenterCsapatok száma: 4Idő: 9:00-12:00Torna típusa: U8 C
1: Gödi Betyárok2: UTE3: Sportországi Cápák4: FTC
VÉGLEGESÍTVE: 2016.10.24. 22:00SORSOLÁS


Győri NEMAK ETO HC | 2016. 11. 06. | U8 "B" | sorszám: SZMINI10
Helyszín: GyőrCsapatok száma: 6Idő: 10:00Torna típusa: U8 B
1: Győri NEMAK ETO HC2: Dunaújvárosi Acélbikák3: Jászberényi Fókák4: Jégkert SE
5: KMH6: MAC Budapest
VÉGLEGESÍTVE: 2016. 11. 01. 09:30SORSOLÁS
A KMH és a MAC Budapest csapata külföldi torna miatt nem tud részt venni a tornán. Jelezte: 10.29-én.


KSI | 2016. 11. 06. | U8 "C" | sorszám: SZMINI11
Helyszín: BHGCsapatok száma: 4Idő: 09:00-12:00Torna típusa: U8 C
1: KSI2: FTC3: UTE4: MTK
VÉGLEGESÍTVE: 2016.11.01. 09:30SORSOLÁS


Vasas SC | 2016. 11. 13. | U8 "A" | sorszám: SZMINI12
Helyszín: JégpalotaCsapatok száma: 8Idő: 10:00-12:50Torna típusa: U8 A
1: Vasas SC2: Ifj. Ocskay Gábor JA3: MAC Budapest4: UTE
5: KMH6: Pólus Pingvinek7: Vasas SC B18: Vasas SC B2
VÉGLEGESÍTVE: 2016.11.07. 19:50SORSOLÁS


Jégkert SE | 2016. 11. 13. | U8 "B" | sorszám: SZMINI13
Helyszín: Budai JégpályaCsapatok száma: 4Idő: 11:00-14:00Torna típusa: U8 B
1: Jégkert SE2: UTE3: Pólus Pingvinek4: Gepárd JE
VÉGLEGESÍTVE: 2016.11.07. 19:20SORSOLÁS


Gödi Betyárok | 2016. 11. 13. | U8 "C" | sorszám: SZMINI14
Helyszín: Pólus CenterCsapatok száma: 4Idő: 10:00Torna típusa: U8 C
1: Gödi Betyárok2: Sportország SC3: Gepárd JE4: Hatvani Gigászok
VÉGLEGESÍTVE: 2016.11.07. 19:20SORSOLÁS


Ajkai Óriások | 2016. 11. 20. | U8 "C" | sorszám: SZMINI15
Helyszín: AjkaCsapatok száma: 5Idő: 10:00Torna típusa: U8 C
1: Ajkai Óriások2: Dunaújvárosi Acélbikák3: Justitia SC4: Vasas SC
5: Vasas SC C2
VÉGLEGESÍTVE: 2016.11.15. 21:15SORSOLÁS


KMH | 2016. 11. 20. | U8 "C" | SZMINI16
Helyszín: TüskesátorCsapatok száma: 8Idő: 11:00-14:00Torna típusa: U8 C
1: KMH2: Hatvani Gigászok3: MAC4: Tisza Volán
5: UTE C6: Sportország SC7: MTK8: Gepárd JE
VÉGLEGESÍTVE: 2016.11.15. 21:25SORSOLÁS


DHK | 2016. 11. 20. | U8 "B" | sorszám: SZMINI9
Helyszín: DebrecenCsapatok száma: 8Idő:12:00-15:00Torna típusa: U8 B
1: DHK2: DVTK Jegesmedvék3: Jászberényi Fókák4: Gepárd JE
5: Szigeti Bikák6: Pesterzsébeti HC7: Jégkert SE8: Pólus Pingvinek
VÉGLEGESÍTVE: 2016.11.15 21:35SORSOLÁS


Debreceni HK | 2016. 11. 27. | U8 "C" | SZMINI17
Helyszín: DebrecenCsapatok száma: 8Idő: Torna típusa: U8 C
1: DHK2: Gepárd JE C3: DVTK Jegesmedvék4: Hatvani Gigászok
5: Gödi Betyárok6: Táti Tigrisek7: Ferencvárosi TC C8: DSC SI
VÉGLEGESÍTVE: 2016.11.21. 17:45SORSOLÁS


Veszprémi Jéglovagok | 2016. 11. 27. | U8 "C" | SZMINI18
Helyszín: VeszprémCsapatok száma: 4Idő: 09:00Torna típusa: U8 C
1: Veszprémi Jéglovagok2: Nyugati Eszkimók3: MAC Budapest C4: Vasas SC C
VÉGLEGESÍTVE: 2016.11.22. 09:45SORSOLÁS


HC Kiskőrös | 2016. 11. 27. | U8 "C" | SZMINI19
Helyszín: KiskőrösCsapatok száma: 4Idő: 10:00Torna típusa: U8 C
1: HC Kiskőrös2: HK Spartak Subotica3: Szigeti Bikák C4: White Sharks HC
VÉGLEGESÍTVE: 2016.11.21. 18:00SORSOLÁS


KMH | 2016. 12. 04. | U8 "C" | SZMINI20
Helyszín: TüskesátorCsapatok száma: 8Idő: 09:00Torna típusa: U8 C
1: KMH2: Ifj. Ocskay Gábor JA C13: UTE4: Vasas SC C1
5: FTC6: Ifj. Ocskay Gábor JA C27: Sportország SC8: Vasas SC C2
VÉGLEGESÍTVE: 2016.11.28. 17:00SORSOLÁS


KSI | 2016. 12. 04. | U8 "C" | SZMINI21
Helyszín: BHGCsapatok száma: 4Idő: 09:00-13:00Torna típusa: U8 C
1: KSI2: Kaposvár SI3: Hatvani Gigászok4: Pólus Pingvinek
VÉGLEGESÍTVE: 2016.11.28. 17:15SORSOLÁS


Jászberényi Fókák | 2016. 12. 11. | U8 "B" | SZMINI22
Helyszín: JászberényCsapatok száma: 8Idő: 10:00Torna típusa: U8 B
1: Jászberényi Fókák2: Debreceni HK3: DVTK Jegsemedvék4: Gepárd JE
5: Szigeti Bikák6: Tisza Volán SC7: UTE8: Vasas SC
VÉGLEGESÍTVE: 2016.12.06. 13:30SORSOLÁS


Szekszárdi JE | 2016. 12. 11. | U8 "C" | SZMINI23
A TORNA JÉGHIÁNY MIATT ELMARAD!
Helyszín: SzekszárdCsapatok száma: 4Idő: Torna típusa: U8 C
1: Szekszárdi JE2: Gepárd JE3: KMH4: UTE
Frissítve: -


Soproni Jégtörők | 2016. 12. 11. | U8 "C" | SZMINI24
A TORNA JÉGHIÁNY MIATT ELMARAD!
Helyszín: SopronCsapatok száma: 4Idő: Torna típusa: U8 C
1: Soproni Jégtörők2: Ajkai Óriások3: Győri NEMAK ETO HC4: Szombathelyi Pingvinek
Frissítve: -


HC Kiskőrös | 2016. 12. 18. | U8 "C" | SZMINI24
Helyszín: KiskőrösCsapatok száma: 5Idő: 10:00Torna típusa: U8 C
1: HC Kiskőrös2: DAB3: HK Spartak4: Veszprémi Jéglovagok
5: *Subotica
VÉGLEGESÍTVE: 2016.12.13. 11:00SORSOLÁS
* A Subotica csapata az MJSZ versenyrendszerén kívül vesz részt a tornán!


Ajkai Óriások | 2016. 12. 18. | U8 "C" | SZMINI25
Helyszín: AjkaCsapatok száma: 4Idő: 10:00Torna típusa: U8 C
1: Ajkai Óriások C12: Gödi Betyárok5: Ajkai Óriások C24: Nyugati Eszkimók
VÉGLEGESÍTVE: 2016.12.11. 11:45SORSOLÁS

A táblázat ID 77 nem létezik.

Winter Classic | 2016. 12. 28. | U8 "A" | SZMINI77
11:45-14:45
1: Pólus Pingvinek2: KMH3: Vasas SC4: Dunaújvárosi Acélbikák
5: Gepárd JE6: Sportország SC7: Győri NEMAK ETO HC8: Ajkai Óriások
VÉGLEGESÍTVE: 2016.12.22. 09:30SORSOLÁS


Szigeti Bikák | 2017. 01. 08. | U8 "B" | SZMINI27
Helyszín: SzigetszentmiklósCsapatok száma: 5Idő: 09:00Torna típusa: U8 B
1: Szigeti Bikák2: Vasas SC B13: Vasas SC B24: Tisza Volán SC
5: Hatvani Gigászok
VÉGLEGESÍTVE: 2017.01.03. 21:00SORSOLÁS

Szent István Ált. Isk. | 2017. 01. 08. | U8 "C" | SZMINI28
Helyszín: HatvanCsapatok száma: 4Idő: 09:00Torna típusa: U8 C
1: Szent István Ált. Isk.2: Debreceni HK3: DSC SI4: White Sharks HC
VÉGLEGESÍTVE: 2017.01.03. 21:15SORSOLÁS


DVTK Jegesmedvék | 2017. 01. 15. | U8 "B" | SZMINI30
Helyszín: MiskolcCsapatok száma: 6Idő: 10:00Torna típusa: U8 B
1: DVTK Jegesmedvék B12: UTE3: DHK4: FTC
5: DVTK Jegesmedvék B26: KMH
Frissítve: -
Az öltözők hiánya miatt csak 6 csapatos a torna!


Szombathelyi Pingvinek | 2017. 01. 15. | U8 "C" | SZMINI31
Helyszín: SzombathelyCsapatok száma: 6Idő: 10:00Torna típusa: U8 C
1: Szombathelyi Pingvinek2: Ajkai Óriások C13: Zalai Titánok4: Veszprémi Jéglovagok
5: DAB6: Ajkai Óriások C2
Frissítve: -


PTSE Tatabányai Polipok | 2017. 01. 15. | U8 "C" | SZMINI
Helyszín: TatabányaCsapatok száma: 5Idő: 10:00Torna típusa: U8 C
1: Tatabányai Polipok2: ESMTK Justitia3: Vasas SC4: White Sharks
5: Tisza Volán SC6: 7: 8:
Frissítve: -


Jégoroszlánok | 2017. 01. 15. | U8 "C" | SZMINI
Helyszín: SzigetszentmiklósCsapatok száma: 4Idő: 09:00Torna típusa: U8 C
1: Jégoroszlánok2: HC Kiskőrös3: MTK4: Jégkert SE
Frissítve: -
ERRE A TORNÁRA NINCS KÖTELEZETT CSAPAT!


Dunaújvárosi Acélbikák | 2017. 01. 22. | U8 "B" | SZMINI32
Helyszín: DunaújvárosCsapatok száma: 8Idő: 11:30Torna típusa: U8 B
1: DAB2: Gepárd JE3: Győri NEMAK ETO HC4: Jégkert SE
5: Kaposvár SI6: Pesterzsébeti HC7: Vasas SC8: Ifj. Ocskay Gábor JA
VÉGLEGESÍTVE: 2017:01.18. 09:30SORSOLÁS


Ajkai Óriások | 2017. 01. 22. | U8 "C" | SZMINI33
Helyszín: AjkaCsapatok száma: 5Idő: 10:00Torna típusa: U8 C
1: Ajkai Óriások2: Táti Tigrisek3: Gepárd JE4: Nyugati Eszkimók
5: UTE
VÉGLEGESÍTVE: 2017.01.18. 10:00SORSOLÁS


White Sharks | 2017. 01. 22. | U8 "C" | SZMINI34
Helyszín: KőbányaCsapatok száma: 4Idő: 10:00Torna típusa: U8 C
1: White Sharks2: Soproni Jégtörők3: Szent István Ált. Isk.4: FTC
VÉGLEGESÍTVE: 2017.01.18. 10:00SORSOLÁS


Ifj. Ocskay Gábor JA | 2017. 01. 29. | U8 "A" | SZMINI36
Helyszín: SzékesfehérvárCsapatok száma: 7Idő: 10:00Torna típusa: U8 A
1: Ifj. Ocskay Gábor JA A12: UTE3: Vasas SC A1
4: Ifj. Ocskay Gábor JA A25: Pólus Pingvinek6: Győri NEMAK ETO HC7: Vasas SC A2
VÉGLEGESÍTVE: 2017.01.24. 18:30SORSOLÁS


KMH | 2017. 01. 29. | U8 "B" | SZMINI37
Helyszín: TüskesátorCsapatok száma: 6Idő: 09:10Torna típusa: U8 B
1: KMH2: Vasas SC3: Sportországi Cápák4: UTE
5: FTC6: DVTK Jegesmedvék
VÉGLEGESÍTVE: 2017.01.24. 18:45SORSOLÁS


Bajai Lurkók | 2017. 01. 29. | U8 "C" | SZMINI38
Helyszín: BajaCsapatok száma: 4Idő: 10:00Torna típusa: U8 C
1: Bajai Lurkók2: Gödi Betyárok3: Szekszárdi JE4: Pécsi Skacok
VÉGLEGESÍTVE: 2017.01.24. 20:00SORSOLÁS


HC Kiskőrös | 2017. 01. 29. | U8 "C" | SZMINI39
Helyszín: KiskőrösCsapatok száma: 4Idő: 10:00Torna típusa: U8 C
1: HC Kiskőrös2: DAB3: Hatvan HC4: HK Spartak Subotica
VÉGLEGESÍTVE: 2017.01.24. 20:15SORSOLÁS


Tatabányai Polipok | 2017. 02. 12. | U8 "C" | SZMINI80
Helyszín: TatabányaCsapatok száma: 8Idő: 10:00Torna típusa: U8 C
1: Tatabányai Polipok C12: White Sharks3: Hatvani Gigászok4: Szent István Ált. Isk.
5: FC Hatvan6: Tatabányai Polipok C27: Tatabányai Polipok C3
VÉGLEGESÍTVE: 2017.02.07. 17:25SORSOLÁS


Szombathelyi Pingvinek | 2017. 01. 29. | U8 "C" | SZMINI81
Helyszín: SzombathelyCsapatok száma: 4Idő: 09:00Torna típusa: U8 C
1: Szombathelyi Pingvinek C12: Szombathelyi Pingvinek C23: Egerszegi Titánok4: Soproni Jégtörők
VÉGLEGESÍTVE: 2017.01.24. 20:15SORSOLÁS


FC Hatvan | 2017. 02. 05. | U8 "C" | SZMINI40
Helyszín: HatvanCsapatok száma: 4Idő: 09:00Torna típusa: U8 C
1: FC Hatvan2: KMH3: Tatabányai Polipok4: Jégoroszlánok
VÉGLEGESÍTVE: 2017.01.31. 23:30SORSOLÁS


Szigeti Bikák | 2017. 02. 05. | U8 "C" | SZMINI41
Helyszín: SzigetszentmiklósCsapatok száma: 4Idő: 09:00Torna típusa: U8 C
1: Szigeti Bikák2: Sportországi Cápák3: Vasas SC4: ESMTK Justitia
5: Hatvani Gigászok
VÉGLEGESÍTVE: 2017.01.31. 23:30SORSOLÁS


Egerszegi Titánok | 2017. 02. 05. | U8 "C" | SZMINI42
Helyszín: ZalaegerszegCsapatok száma: 8Idő: 10:00Torna típusa: U8 C
1: Egerszegi Titánok2: Ajkai Óriások C13: MTK4: Kaposvári SI
5: Soproni Jégkorong SE6: Ajkai Óriások C27: Veszprémi Jéglovagok8: Szombathelyi Pingvinek
VÉGLEGESÍTVE: 2017.02.01. 00:15SORSOLÁS


Szekszárdi JE | 2017. 02. 05. | U8 "C" | SZMINI50
Helyszín: SzekszárdCsapatok száma: 8Idő: 10:00Torna típusa: U8 C
1: Szekszárdi JE2: Vasas SC3: Pécsi Skacok4: Bajai Lurkók
VÉGLEGESÍTVE: 2017.02.01. 00:30 SORSOLÁS


Pesterzsébeti HC | 2017. 02. 11. | U8 "B" | SZMINI43
IDŐPONT VÁLTOZÁS!!! 11-e SZOMBAT!
Helyszín: PesterzsébetCsapatok száma: 8Idő: 10:00Torna típusa: U8 B
1: Pesterzsébeti HC2: Debreceni HK3: UTE4: Győri NEMAK ETO HC
5: Kaposvári SI6: Sportországi Cápák7: MAC8: Vasas SC
VÉGLEGESÍTVE: 2017.02.07. 16:45SORSOLÁS


Veszprémi Jéglovagok | 2017. 02. 12. | U8 "C" | SZMINI44
Helyszín: VeszprémCsapatok száma: 4Idő: 10:00Torna típusa: U8 C
1: Veszprémi Jéglovagok C12: Ifj. Ocskay Gábor JA C13: Ifj. Ocskay Gábor JA C24: Veszprémi Jéglovagok C2
VÉGLEGESÍTVE: 2017.02.07. 16:45SORSOLÁS


Bajai Lurkók | 2017. 02. 12. | U8 "C" | SZMINI45
Helyszín: BajaCsapatok száma: 4Idő: 10:00Torna típusa: U8 C
1: Bajai Lurkók2: HC Kiksőrös3: Szekszárdi JE4: Tisza Volán SC
VÉGLEGESÍTVE: 2017.02.07. 16:55SORSOLÁS


FTC | 2017. 02. 12. | U8 "C" | SZMINI46
Helyszín: NépligetCsapatok száma: 8Idő: 10:00Torna típusa: U8 C
1: FTC2: DSC SI3: Vasas SC4: Nyugati Eszkimók
5: Szombathelyi Pingvinek6: Egerszegi Titánok7: UTE8: Jászberényi SE
VÉGLEGESÍTVE: 2017.02.07. 19:40SORSOLÁS


Tatabányai Polipok | 2017. 02. 12. | U8 "C" | SZMINI80
Helyszín: TatabányaCsapatok száma: 8Idő: 10:00Torna típusa: U8 C
1: Tatabányai Polipok C12: White Sharks3: Hatvani Gigászok4: Szent István Ált. Isk.
5: FC Hatvan6: Tatabányai Polipok C27: Tatabányai Polipok C3
VÉGLEGESÍTVE: 2017.02.07. 17:25SORSOLÁS


Dunaújvárosi Acélbikák | 2017. 02. 19. | U8 "A" | SZMINI47
Helyszín: DunaújvárosCsapatok száma: 8Idő: 11:45Torna típusa: U8 A
1: DAB2: KMH3: MAC4: UTE
5: Vasas SC6: Ifj. Ocskay Gábor JA7: Pólus Pingvinek8: Győri NEMAK ETO HC
VÉGLEGESÍTVE: 2017.02.14. 19:15SORSOLÁS


Tisza Volán SC | 2017. 02. 19. | U8 "B" | SZMINI48
Helyszín: SzegedCsapatok száma: 8Idő: 10:00Torna típusa: U8 B
1: Tisza Volán SC B12: Gepárd JE3: MAC B1
4: Vasas SC5: Jászberényi SE6: Tisza Volán SC B27: MAC B2
VÉGLEGESÍTVE: 2017.02.14. 19:30SORSOLÁS


Ajkai Óriások | 2017. 02. 19. | U8 "C" | SZMINI49
Helyszín: AjkaCsapatok száma: 5Idő: 10:00Torna típusa: U8 C
1: Ajkai Óriások C12: Szombathelyi Pingvinek3: Egerszegi Titánok4: Ajkai Óriások C2
VÉGLEGESÍTVE: 2017.02.14. 20:32SORSOLÁS


Szekszárdi JE | 2017. 02. 19. | U8 "C" | SZMINI83
Helyszín: SzekszárdCsapatok száma: 4Idő: 10:00Torna típusa: U8 C
1: Szekszárdi JE2: Bajai Lurkók3: HC Kiskőrös4: Kaposvári SI
VÉGLEGESÍTVE: 2017.02.14. 20:45SORSOLÁS


Hatvani Gigászok | 2017. 02. 19. | U8 "C" | SZMINI51
Helyszín: HatvanCsapatok száma: 4Idő: 10:00Torna típusa: U8 C
1: Hatvani Gigászok2: Gepárd JE3: Gödi Betyárok4: KSI
VÉGLEGESÍTVE: 2017.02.14. 20:50SORSOLÁS


Táti Tigrisek | 2017. 02. 19. | U8 "C" | SZMINI26
Helyszín: TátCsapatok száma: 4Idő: 10:00Torna típusa: U8 C - 0 KM
1: Táti Tigrisek2: Tatabányai Polipok3: White Sharks HC
VÉGLEGESÍTVE: 2017.02.14. 21:55SORSOLÁS


Jégoroszlánok | 2017. 02. 19. | U8 "C" | SZMINI84
Helyszín: SzigetszentmiklósCsapatok száma: 4Idő: 09:00Torna típusa: U8 C
1: Jégoroszlánok2: UTE3: Szigeti Bikák
VÉGLEGESÍTVE: 2017.02.14. 22:00SORSOLÁS